Головний арбітр — Козиряцький М. (Запоріжжя)

Асистенти арбітра — Курцеба Е. (Одеса), Козорезов Д. (Одеса)

Спостерігач арбітражу – В.Куцев (Київська обл.)

«Гірник»: Зарубін, Баєнко (Васильєв, 78) , Бука (Боровський, 78), Голуб, Любчак, Нудний (Антіпов, 71), Павлов, Тимченко (Ільяшов, 82), Гвоздевич – к/к, Григорик, Дорош.

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Леонов (Бідловський, 64), Пономар (Іващенко, 56), Запорожан – к/к, Голенков (Чорній, 76), Грицук (Коломоєць, 84), Імереков, Микицей, Банада, Басов.

Запасні: Леванідов, Чепурненко, Шендрік.

Гол.тренер – В.Шаран

Попередження: І.Тимченко (10), В.Павлов (87) – С.Басов (30), Д.Леонов (45+2)

Голи: В.Павлов (73 — власні ворота), О.Іващенко (90+3)

На сьогоднішній день наша команда залишається єдиною командою першої ліги, яка ще не втратила жодного очка (п’ять перемоги в п’яти матчах).

Це було перше знайомство футболістів «Гірника» та «Олександрії» в чемпіонатах України серед команд першої ліги, хоча до цього, у другій лізі, суперники провели між собою 4 зустрічі. В Кривому Розі обидва матчі завершилися нульовими нічиїми, а в Олександрії – двічі перемагали наші футболісти – 1:0 та 4:1.

Слід зазначити, що в звітному матчі ворота господарів поля захищав колишній голкіпер нашої команди — Руслан Зарубін (39 матчів у 2012-2014 роках).

Початок першої половини матчу прошов в спокійній, рівній боротьбі в центрі поля. За 20 хвилин лише олександрійці спромоглися на два удари в створ воріт. Удар А.Запорожана був заблокований захисниками, а після удару Д.Леонова з дальньої відстані, голкіпер забрав м’яч в руки. Ближче до середини першого тайму олександрійці заволоділи ініціативою, при можливості атакуючи ворота суперника, але серйозної загрози їх атаки не несли. До речі, А.Запорожан у звітній зустрічі став четвертим гравцем ФК «Олександрія», які провели 200 і більше офіційних матчів в чемпіонатах та Кубку України (В.Первак – 217, І.Чередніченко – 213, В.Максімов – 211).

В перерві матчу, напевно, головний наставник ФК «Олександрія» В.Шаран провів роз’яснювальну роботу зі своїми підопічними, тому вони більш активніше розпочали другий тайм. На 46-й хвилині олександрійці провели масовану атаку. Після навісної подачі з правого флангу, А.Запорожан пробив по воротах, але м’яч зрикошетив від захисника і голкіпер забрав його в руки. Ще через декілька хвилин все той же Андрій міг відкрити рахунок в звітному матчі, але його удар пройшовся поряд зі стійкою. На 55-й хвилині господарі наважилися провести перспективну атаку, але пробити по воротах А.Новака їм завадили захисники. На 73-й хвилині фортуна посміхнулася олександріцям. А.Сухоцький пробив по воротах, але влучив у гравця «Гірника» В.Павлова і м’яч від нього зрикошетив у ворота Р.Зарубіна – 0:1. На останній доданій арбітром хвилині, після подачі кутового господарі поля мали реальний шанс зрівняти рахунок, але в останню мить А.Новак накрив собою м’яч. І на 3-й доданій хвилині олександрійці ставлять знак оклику в цій зустрічі. В.Бідловський обіграв захисника на правому фланзі біля штрафного майданчика, віддав пас в район одинадцятиметрової позначки, де О.Іващенко ударом в дотик відправляє м’яч в сітку воріт – 0:2.

Слід відзначити і олександрійських фанів, в кількості 30 чоловік, які приїхали на матч і палко підтримували своїх улюбленців. На звітній зустрічі також було присутнє вище керівництво ФК «Олександрія» на чолі з президентом клубу С.Кузьменком, які весь матч спостерігали за діями своїх футболістів.