Головний арбітр – Олексій Драчов (м.Чернігів)

Асистенти арбітра – Денис Марченко (м.Чернігів), Руслан Єрмоленко (м.Чернігів)

4-й арбітр – Віктор Копієвський (м.Кіровоград)

Спостерігач арбітражу – Євген Абросимов (м.Одеса)

ФК «Олександрія»: Новак, Сухоцький, Басов, Шендрік, Ломко, Банада (Мягков, 46), Степанюк (Леонов, 57), Чорній (Голенков, 76), Старенький, Грицук, Іващенко (Коломоєць, 60).

«Миколаїв»: Медведєв (Агаларов, 46), Саф’яник (Музика, 46), Мизернюк (Носов, 59), Рогозинський, Сторубльовцев, Дударенко, Лещенко, Кошелюк (Остренко, 90), Момот, Берко — к/к, Білий.

Запасні: Хохлов, Бондаренко, Севодняєв.

Гол.тренер — Р.Забранський.

Попередження: О.Ломко (61), А.Шендрік (70) – В.Рогозинський (21), І.Носов (87).

Голи: С.Старенький (10), Є.Банада (40), О.Іващенко (44), Ю.Коломоєць (82).

Після досить невдалого початку року ФК “Олександрія”, здається, став на переможні рейки. У двох поспіль іграх, із «Динамо-2» та «Нивою», «городяни» забили п’ять м’ячів, не пропустивши при цьому жодного. До слова, головний конкурент олександрійців, дніпродзержинська «Сталь», у своєму вчорашньому поєдинку очки втратила. Тому сьогодні наші земляки мали шанс збільшити відрив, якщо не хочуть затягувати визначення переможця до останнього туру.

Як і годиться господарям, трьохкольорові почали штурмувати ворота миколаївців з перших хвилин, створюючи небезпечні моменти один за одним. На 10-й хвилині олександрійці організували перспективну атаку, яка і закінчилася голом. Після подачі з лівого флангу А.Сухоцьким, С.Старенький ударом головою відправляє м’яч в сітку воріт — 1:0. Лише на 14-й хвилині гостям вдалося перейти на половину поля наших земляків і створити напівмомент біля воріт А.Новака, але захисники без труднощів ліквідували загрозу. На 32-й хвилині олександрії провели свою чергову атаку. Після передачі С.Старенького, В.Грицук пробив по воротах в дотик, але вище всіх похвал зіграв голкіпер О.Медведєв, перевівши м’яч на кутовий. Надалі гра перейшла в більш спокійне русло, олександрійці більше контролювали м’яч на половині поля гостей, більше комбінували. Але під завісу першого тайму наші земляки влаштували справжній штурм воріт миколаївців. На 40-й хвилині, після подачі кутового з лівого флангу Є.Банада ударом головою відправляє м’яч в сітку воріт — 2:0. Здавалося, що голів в першому таймі ми вже не побачимо, але за кілька хвилин знову ж після подачі кутового з лівого флангу, О.Іващенко також ударом головою доводить рахунок до розгромного — 3:0. Обидві результативні передачі на свій рахунок записав А.Чорній.

Мабуть, Р.Забранський, незадоволений діями своїх підопічних в захисті, в перерві матчу замінив голкіпера та захисника. Сценарій гри в другому таймі не змінився. Вже на першій хвилині олександрійці створили перспективний момент. Після подачі В.Грицука з лівого флангу, Р.Степанюк пробив з лінії карного майданчика, але, на щастя, для миколаївців, захисники стали стіною біля власних воріт і ліквідували загрозу. На 57-й хвилині, Д.Леонов, який щойно вийшов на поле, обіграв кількох захисників в штрафному майданчику, зробив простріл вздовж воріт, але голкіпер вийшов вперед і забрав м’яч в руки. За кілька хвилин В.Грицук зробив передачу на А.Сухоцького, той віддав пас на А.Чорнія, який вийшов майже віч-на-віч з голкіпером, але А.Агаларов зробив крок на зустріч Артему, тим самим звузивши кут обстрілу, і удар нашого гравця прийшовся у Аміра. Маючи перевагу в три м’ячі, олександрійці дещо збавили темп і дали можливість гостям провести кілька ударів по воротах А.Новака. На 69-й хвилині, перша обгрунтована атака миколаївців в другому таймі, закінчилася ударом І.Носова із-за меж штрафного майданчика, але А.Новаку не склало труднощів відбити цей удар. На 82-й хвилині, олександрійці провели ще одну прекрасну атаку. Після подачі з лівого флангу у виконанні А.Сухоцького на дальню стійку, Ю.Коломоєць ударом головою відправляє м’яч у сітку воріт — 4:0. За хвилину Юрій мав можливість відзначитися вдруге, але цього разу пробив над поперечиною. Заслуговує на увагу удар В.Сторубльовцева на першій доданій до основного часу арбітром хвилині, але, на жаль, для гостей м’яч пройшовся поряд зі стійкою.

Не навмисно назвали так звіт. В стратегії та тактиці олександрійців проглядалася футбольна думка і результат говорить сам за себе, адже всі голи в матчі були забиті саме ударами головою.