Коломоєць забиває — «Олександрія» перемагає

ФК «Олександрія» — «Черкаський Дніпро» — 1:0 (1:0)

08.07.2015р., 18-00, КСК «Ніка», 120 глядачів, + 33, поле 5

Головний арбітр — В.Копієвський (Кіровоград)

Асистенти арбітра — Я.Пилипенко, І.Бондаренко ( обидва -Кіровоград)

«Олександрія»:Леванідов, Микицей, Зубков, Шендрік, Чеботаєв, Леонов, Морозенко, Чорній, Гуськов, Коломоєць, Старенький –к/к.

Гол.тренер – В.Шаран

2-й тайм: Новак, Сухоцький, Шендрік (Степанюк, 61), Басов, Банада, Запорожан –к/к, Козак, Голенков, Грицук, Полярус, Пономар.

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Гонщик, Тарасенко к-к, Бурлін, Давидов, Бессалов, Лісовий, Шопін, Бушман, Ткаченко, Качур.

2-йтайм: Мирний, Сафонов, Гончаренко, Синьогуб, новачок, Скарлош, Кошка, Кашадзе, новачок, новачок, Батальський – к/к.

Гол.тренер – І.Столовицький

Гол: Ю.Коломоєць (28)

Сьогодні футболісти «Олександрії» провели спаринг в рамках підготовки до 25-го чемпіонату проти дебютанта першої ліги «Черкаського Дніпра». До звітної зустрічі суперники жодного разу не зустрічалися ні в офіційних, ні в товариських матчах.

Сам матч розпочався з швидких комбінаційних атак олександрійців. На другій хвилині С.Чеботаєв перехопив м’яч в центрі поля, зробив сольний прохід, але на підступах до штрафного майданчика був збитий. Після подачі А.Чорнія зі стандарту, Р.Зубков скинув м’яч в карну зону, але ніхто з партнерів не відгукнувся на цю передачу. За кілька хвилин після удару А.Чорнія зі стандартного положення м’яч влучив у стійку. Хорошу нагоду для взяття воріт змарнував Д.Леонов. Після діагональної передачі А.Шендріка та пасу С.Старенького, Дмитро пробив мимо воріт. Гості відповіли гострою контратакою із завершальним ударом когось з черкащан, але м’яч пролетів поряд зі стійкою. На 28-й хвилині матчу олександрійцям вдалося знайти прогалину в захисних редутах суперника. С.Микицей виконав передачу з правого флангу в штрафний майданчик, де Ю.Коломоєць головою переправив м’яч у ворота – 1:0. Під завісу першої 45-тихвилинки гості мало не зрівняли рахунок. Ю.Бушман виконав подачу з кутового по високій траєкторії в центр, але капітан черкащан О.Тарасенко головою пробив мимо володінь В.Леванідова.

Другий тайм, як і перший, розпочався з контратаки наших земляків. Після перепасовки М.Козака та В.Грицука, останній виконав прострільну передачу на В.Пономаря, але голкіпер прочитав цей намір, вийшовши вперед, забрав м’яч в руки. За кілька хвилин той же Василь мав дві нагоди відзначитися у воротах гостей, але в обох випадках його удари були не точними. Реальний шанс збільшити рахунок в матчі олександрійці мали на 87-й хвилині, коли проти А.Запорожана було порушено правила і наша команда заробила право на штрафний. Удар В.Грицука зі стандарту прийшовся у стійку, а після повторного у виконанні В.Пономаря гостей рятує поперечина. На останній хвилині М.Козак дотепно обіграв двох черкащан, зпобив передачу на Є.Банаду, той відпасував на В.Грицука, але після його удару впевнено зіграв воротар.

Нагадаємо, що наступний контрольний матч футболісти «Олександрії» проведуть 10-го липня проти «Гірника-Спорт» (Комсомольськ). Початок зустрічі о 18-00.