«Колос» – «Олександрія» – 1:1

Матч восьмого туру Чемпіонату УПЛ сезону 2019/2020 ФК «Колос» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 1:1.

Суперники проводять першу історичну зустріч – до сьогодні гравці «Олександрії» і «Колоса» не стикалися в єдиноборстві.

Тренер «Олександрії» Володимир Шаран вдався до серйозних ротацій після матчу з «Вольфсбургом». І це зрозуміло. Відразу сім футболістів, які не брали участі в попередній зустрічі, вийшли на поле.

Матч розпочався достатньо стрімко. М’яч практично не затримувався у центрі поля.

Перший небезпечний момент біля воріт ковалівського «Колоса» олександрійці створили на 10 хвилині. Кирило Ковалець з-за меж штрафного майданчика небезпечно пробив, але кіпер господарів усе бачив, і спокійно забрав м’яч до рук.

Обидві команди сповідують достатньо жорсткий футбол. Перебіг матчу підтверджує цей факт.

Олег Ільїн на другому поверсі зіштовхується головою з Тимуром Стецьковим, і мужньо продовжує боротися з перев’язаною головою, а за кілька хвилин знов між цими футболістами стається неприємне зіткнення, і вже в цьому епізоді рефері Дмитро Кривушкін показує гірчичник олександрійцю Тимуру Стецькову.

Протягом першого тайму ми бачимо напругу в поєдинку. Менше з тим, Дмитро Кривушкін у змозі втримати паритет.

Десь у другій половині першого тайму розгортається боротьба за можливість заволодіти м’ячем, виникає більше зіткнень і протиборств, боротьба точиться у центральній частині поля. При такій ситуації воротарі практично нудьгують.

Ще раз пролилася кров у матчі. При зіткненні капітана суперників Вадима Мілька й нашого Дениса Безбородька розсічення отримує олександрійський форвард. Вадима Мілька покарано жовтою карткою.

На 44 хвилині на думку арбітра Валерій Лучкевич порушив правила проти суперника, і суддя призначає пенальті, який не зміг відбити наш Юрій Паньків.

Слід відзначити, що у другому таймі зросли швидкості обох команд.

Небезпечну атаку на 49 хвилині організували олександрійці. Але удар зліва заблокував захисник «Колоса».

На 56 хвилині Тимур Стецьков пройшов по лівому флангу, віддав м’яч на Кирила Ковальця, але захисник «Колоса» цю атаку заблокував.

61 хвилина: Максим Третьяков зробив націлену передачу на Дмитра Шастала, і той пробив по воротах Євгенія Волинця, але поряд зі стійкою.

Найкращий момент у другому таймі прийшовся на 64 хвилину, коли Дмитро Шастал скинув досить тонко на Кирила Ковальця, який завдав підступного удару, з яким не без труда справився Євгеній Волинець.

А на 68 хвилині Владислав Бабогло замикає подачу з кутового на лівому фланзі! 1:1.

Олекандрійці продовжують тиск на ворота господарів, і створюють момент за моментом, та не можуть їх реалізувати

Шанси втратили Владислав Бабогло, Дмитро Шастал, Валерій Лучкевич, а найбільш гострий момент біля воріт колосян виник на 87 хвилині матчу. Максим Максименко порушує правила проти Кирила Ковальця, й рефері призначає штрафний удар. Тимур Стецьков пробиває у нижній кут воріт, але кіпер гостей справляється з цим гострим моментом.

Героєм матчу міг стати Дмитро Шастал, коли на третій компенсованій арбітром хвилині він головою після подачі кутового Дмитром Гречишкіним пробив, але його удар парирував кіпер «Колоса».

Чемпіонат Favbet Ліги. 8 тур. ФК «Дніпро-1» – СК «Олександрія» – 1:1 (1:0).

Неділя 22 вересня 2019. 19.30. Київ, стадіон «Оболонь Арена». 2100 глядачів. 14°C.

Арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків), асистенти арбітра – Віктор Матяш (Донецьк), Віктор Нижник (Вінниця), 4-й арбітр – Ярослав Козик (Мукачеве). Спостерігач арбітражу – Сергій Лисенчук (Київ).

Колос: Євгеній Волинець, Олексій Зозуля, Максим Максименко, Вадим Парамонов, Олександр Чорноморець, Вадим Мілько (К), Павло Оріховський, Олег Ільїн, Олександр Волков (Євгеній Морозко, 55’), Денис Костишин (Євгеній Смирний, 73’), Владислав Нехтій (Олег Кожушко, 83’).

Запасні: Антон Яшков, В’ячеслав Рябов, Євген Задоя, Джемаль.

Головний тренер: Руслан Костишин.

Олександрія: Юрій Паньків, Тимур Стецьков, Кирило Ковалець, Денис Безбородько (Максим Третьяков, 46’), Андрій Запорожан (К), Валерій Лучкевич, Дмитро Шастал, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін, Каспарс Дубра (Владислав Бабогло, 46’), Максим Задерака (Артем Сітало, 79’).

Запасні: Олег Білик, Євген Протасов, Олексій Довгий, Жоау Тейшейра.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: О. Волков (13’), В. Мілько (39’), П. Оріховський (47’) – Т. Стецьков (25’), А. Шендрік (45+4’).

Голи: Денис Костишин (45’ – пенальті) – Владислав Бабогло (68’).