«Кубок княгині Ольги» з карате знову в олександрійських дівчат

7 березня в місті Ірпені відбулися традиційні змагання з кіокушинкай карате в розділі «куміте» на «Кубок княгині Ольги», присвячені міжнародному жіночому дню 8 березня . Це єдині змагання в Україні які збирають найбільшу кількість спортсменів жіночої статі, з понад 300 учасників 23 клубів України і одного клубу з Білорусії, 87 були дівчата і жінки. Вже четвертий рік поспіль спортсмени нашого міста, зокрема вихованці СК «Спарта – 17» — ДЮСШ №2 приймають участь в цьому святі сили, краси і весни.

Команда олександрійців складалась з 15 дівчат і 14 хлопців: Майорова Олена, Сінчилова Диана, Гайдар Катерина, Кармазіна Дар’я, Пазинич Дар’я, Ліонова Олександра, Губа Наталія, Бондаренко Аріна, Лагно Світлана, Покотило Анастасія, Поляніна Дар’я, Дегтяр Дар’я, Лагно Дар’я, Ткаченко Софія, Дуднік Марина, Калабухов Кирил, Слинько Михайло, Деркач Дмитро, Горощенко Андрій, Нечипоренко Віталій, Дробишев Олександр, Луцив Егор, Косенко Владислав, Носенко Іван, Майоров Ярослав, Брегеда Станіслав, Титаренко Владислав, Нєлєпа Артем, Кузьмін Іван.
Окрім спортсменів була чимала група підтримки з батьків та одноклубників, які допомогли своєю підтримкою. В якості суддів від нашої команди прийняли участь Павліченко Денис, Бондаренко Микола та Михайлик Олександр. Завдяки злагодженості команди, виступ наших спортсменів був досить вдалим. Тож результати змагань також були гарними:

3 місце:
Сінчилова Диана, Косенко Владислав, Гайдар Катерина, Кармазіна Дар’я, Носенко Іван;

2 місце:
Пазинич Дар’я, Ліонова Олександра, Губа Наталія, Бондаренко Аріна, Майоров Ярослав;

1 місце і звання володаря «Кубку княгині Ольги»:
Лагно Світлана, Покотило Анастасія, Поляніна Дар’я, Дегтяр Дар’я, Лагно Дар’я, Ткаченко Софія, Дуднік Марина, Майорова Олена, Брегеда Станіслав, Титаренко Владислав, Нєлєпа Артем, Кузьмін Іван.

За результатами виступів команда наших дівчат четвертий рік поспіль виборола командний кубок за перше місце, обійшовши навіть місцеву команду. Кожен з призерів був нагороджений дипломом, медаллю та кубком відповідних степенів.
Цікавим був виступ Ліонової Олександри, яка посіла в своїй віковій категорії перше місце, а в більш важкій категорії, вигравши два нелегких двобої, поступилася у лише у фіналі і стала другою. Ці змагання були дебютними для Сінчилової Діани, яка показала досить гарний виступ, проявивши неабияку волю до перемоги та спортивний дух. Покотило Анастасія у фінальному двобої зустрілася з дівчиною, якій вона програла два тижні тому на чемпіонаті України в м. Кіровограді. Цього разу поєдинок між спортсменками тривав три раунди, і тільки після, судді віддали перемогу Насті. Фінал Лагно Світлани тривав двадцять секунд і знову перше місце.
Змагання відбувались в дружній та доброзичливій атмосфері, всі хто був присутній на змаганні отримали чимале задоволення та купу позитивних емоцій, а дівчата зробили гарний подарунок не лише собі, але й своїм батькам і тренерам.
Спортсменів підготували Олександр Михайлик та Слинько Сергій, які тренують на базі ЗНЗ №6 та ОНВК (ЗНЗ № 17) відповідно.