ЛЄ: «Олександрія» — «Вольфсбург» 0:1

Ліга Європи. Група I. 5-й тур
28.11.2019 «Арена Львів», Початок о 19.55, +8
«Олександрія» — «Вольсбург» 0:1 ( 0:1)

Головний арбітр: Мануел Шюттенгрубер. Асистенти: Роланд Бранднер, Роберт Штайнахер, четвертий арбітр: Рене Айснер (всі Австрія)

«Олександрія»: Юрій Паньків (В), Владислав Бабогло, Кирило Ковалець (Денис Безбородько,39’), Денис Міирошніченко, Андрій Запорожан (К), Валерій Лучкевич(Максим Задерака, 85’), Павло Пашаев, Дмитро Шастал (Максим Третьяков,55’), Дмитро Гречишкин, Євген Банада, Каспарс Дубра

Запасні: Олег Білик, Тимур Стецьков, Антн Шендрик, Тейшейра

Головний тренер: Володимир Шаран

«Вольфсбург»: Коен Кастелс (В), Вілліам (Кевін Мімамбу, 90’), Джефрі Брума, Войт Вегхорст, Адмір Мехмеді (Клаус, 79’), Жером Руссійон,Джошуа Гілявогі (К), ДЖон Брукс, Максіміліан Арнольд, Марскль Тіссеран, Жоао Віктор (Ренато Стеффен,61’)

Запасні: Робін Нох, Павао Перван, Джосіп Брекало, Елвіс Рехбехачі

Головний тренер: Олівер Гласнер

Попередження: Безбородько 71’ — Брум 18’, Руссійон 68’, Віліан, 87’

Гол: Вегхорст 45+1 (пен)

П’ятий тур групового етапу Ліги Європи стане вирішальним для «Олександрії». Команда Володимира Шарана, маючи в активі три очки, спробує обіграти принципового суперника – німецький «Вольфсбург», якому поступилася на виїзді 1:3. У олександрійців, навіть, зберігаються шанси на вихід з групи, правда, для цього потрібна перемога.

Матч розпочинається з активних дій господарів поля. Вже на першій хвилині виникає небезпечний момент біля воріт «вовків: Мірошніченко з-за меж штрафного майданчику потужно пробиває, але значно вище воріт. Німці відразу відповідають: швидка контратака правим флангом. Навіс Віліана, Паньків на місці.

За дві хвилини контратака «Олександрії»: Ковалець виривався уперед, Брукс грубо зупиняє Кирила.

10 хвилин позаду. Олександрійці контролюють м’яч. «Вольфсбург» захищається. Багато боротьби в центрі поля. Команди начебто вичікують на помилку суперника. Грають обережно.

На 13 хвилині небезпечний момент біля воріт господарів: Паньків на виході грає невдало, Мехмеді скористався можливостю, і пробив. На щастя для нас удар виявився невлучним.

17 хвилина Лучкевич потягнув м’яч по правому флангу, обіграв двох захисників, віддав пас на вільного Ковальця, але Кирило забарився і втратив нагоду.

За дві хвилини свою можливість втрачає Шастал.

Поступово володіння м’ячем переходить до гравців «Вольфсбурга».

30 хвилин позаду. Команди обмінюються моментами. Але справа до голу не доходить.

На 37 хвилині Шастал втрачає свій другий шанс. Швидка контратака, прекрасний пас від Лучкевича, але Дмитро грає невдало.

На 45 хвилині Дубра в штрафному майданчику зфолив на Вегхорсті. Рефері вказує на точку. Пенальті. До точки підходить сам «постраждалий». Б’є в лівий кут, Паньків вгадав напрямок, але не дотягнувся. 0:1.

Команд ідуть відпочивати.

Другий там розпочинається з активних дій господарів поля. Але німці не відсиджуються в захисті. На 53 хвилині Бабогло блокує удар Вегхортса з –за меж штрафного майданчика.

Вже за чотири хвилини черговий момент у Вегхорста. Паньків відбиває удар під поперечину з близької відстані.

Шанс у «Олександрії»: на 60 хвилині Банада майже впритул б’є вище воріт.

На 67 –ій хвилині спроба Гречишкіна пробити здалеку. Потужно, Кастелс невпевнено відібиває цей удар.

Команди постійно шукають варіанти для взяття воріт. «Олександрія» демонструє якісну гру, багато боротьби. «Вовки» тиснуть, олександрійці захищаються, але швидкі контратаки не приносять плодів. Моменти виникають у Пашаєва, у Дубри… Відчувається бажання хлопців відігратися.

На жаль, фортуна в цей дощовий вечір була не на нашому боці. Час плине дуже швидко. Дотиснути німців не вдається. Фінальний свисток фіксує поразку 0:1, хоча з такою грою «Олександрія» заслуговувала на більш позитивний результат.