Мандрівка рідним краєм


Завершенню цьогорічних багатоденних туристичних походів була присвячена триденна туристсько-краєзнавча експедиція по рідному краю групою туристів Будинку дитячої та юнацької творчості з 21 по 23 жовтня 2017 року. В перший день юні туристи здійснили перехід до цікавого мальовничого об’єкту, який знаходиться на південь від міста Олександрія на відстані 8,5км.

Це незвичайне нагромадження гранітних брил, що відзначається авторським колективом в книзі «Заповідні куточки Кіровоградської землі», як пам’ятка природи «Кам’яна стінка», є вихід пегматитових залягань на захід від села Куколівка, Олександрійського району, на відстані 0,5 – 2,5 км на правому березі р. Кам’янка за 400 метрів до впадіння у р Інгулець. Це скала, яка складена рожево-червоними пегматитами, що знаходяться серед гнейсів.

На цих скелях юні туристи змогли відпрацювати свої навички з вертикального спуску по мотузці.

Не зважаючи на примхи природи, нічний дощ, наступного дня мандрівники, пройшовши села Пісчаний Брід та Головківку, зупинилися на ночівлю біля відвалів колишнього Семенівсько-Головківського вугледобувного комплексу та біля вечірнього багаття поринули у історію колишнього державного Байдаківськівського будівельно-монтажного управління мінвуглепрому.

Третього дня діставшись селища Олександрійське (колишнє Димитрове), сповненні нових вражень, бадьорі туристи повернулись додому.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2020