Медалі міжнародного турніру «Кубок Карпат»

9-13 вересня 2014 р. в місті Моршин проходив Міжнародний турнір з боксу «Кубок Карпат».

В цих змаганнях прийняли участь олександрійські боксери: Вадим Балуба, Акім Чорнобривець, Костянтин Фоменко та Микита Максимов (учень Броварського вищого училища фізичної культури).

Вадим Балуба (52 кг) провів чотири поєдинки з боксерами з міст: Хмельницький, Донецьк, Кіровоград та Вінниця в яких впевнено здобув перемоги та став чемпіоном турніру.

Микита Максимов (54 кг) провів три поєдинки з боксерами з міст: Львів , Київ ,Суми та здобув срібло турніру .

Акім Чорнобривець (57 кг) провів три поєдинки з боксерами з міст: Запоріжжя, ІВ-Франківськ, Ізмаїл та здобув бронзу турніру.

Костянтин Фоменко (66 кг) провів два поєдинки з боксерами з міст: Дніпропетровськ, Полтава але нажаль не зміг пробитись до медального заліку.

До змагань боксерів готували тренери ДЮСШ №2: Юрій Грінер, Олександр Чорнобривець, Олег Грінер.

Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутком нагород на «Кубку Карпат».