Асистенти: Ярослав Трехліб (Дніпропетровськ), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.)

Резервний арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

Спостерігач арбітражу ФФУ: Ігор Ярменчук (Київ)

«Металург»: Бабійчук, Гапончук (Ігнатенко,46), Кузнєцов, Кулинич, Іздебський, Татарков, Орелесі (Демченко,74), Гвілія к/к, Ковалевський (Попов,81), Каплієнко, Корнєв

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Микицей, М’ягков, Пономар, Таргамадзе (Чорній,69), Запорожан к/к, Голенков (Козак,80), Грицук (Коломоєць,72), Імереков, Басов

Запасні: Новак, Полярус, Чеботаєв, Банада

Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: А.Кузнєцов (62), В.Гвілія (72), Д.Ігнатенко (75), І.Корнєв (90+4)

Голи: А.Запорожан (74-пенальті), Є.Іздебський (80-автогол)

Між собою футболісти «Олександрії» та «Металурга» у Прем’єр-лізі провели 5 матчів: 2 перемоги наших земляків, 1 нічия та 2 перемоги наших гостей. Різниця м’ячів 4-4=+0. М’ячі в цих зустрічах забивали: С.Селезньов, О.Козакевич, А.Гаврюшов, В.Пономар (усі «Олександрія»), В.Іванов, С.Ключик, І.Модебадзе та А.Демченко (усі «Металург»).

Хороший почин зробили олександрійські дублери, які переграли своїх візаві напередодні з рахунком 2:1. Голами відзначились Д.Леонов та Р.Степанюк. За доброю традицією до Запоріжжя вирушила чимала група підтримки, яка протягом всього матчу палко спонукала своїх улюбленців до активних дій. За, що команда та керівництво клубу щиро їм завдячує.

Перший тайм звітної зустрічі пройшов за значної ігрової та територіальної переваги підопічних Володимира Шарана. Постійно загрожуючи воротам М.Бабійчука, олександрійцям не вистачало ефективного завершення своєї беззаперечної переваги. Перша сорокап’ятихвилинка скоріше нагадувала легкий спаринг. Другий тайм розпочався значно швидше. Не важко зрозуміти, що саме говорив Володимир Шаран своїм підопічним в перерві матчу. Дії гостей на полі стали гострішимі, агресивнішими та більш осмисленішими. Д.Таргамадзе, В.Грицук, В.Пономар, М.Імереков, П.Мягков мали чудові шанси для взяття воріт запоріжців. Чим менше часу залишалося до завершення матчу, тим більше в завершальній стадії атак олександрійці припускалися елементарних помилок. Та допоміг С.Микицей, який зробив прострільну передачу в штрафний майданчик господарів і м’яч влучив у руку Є.Іздебського. Пенальті чітко реалізував капітан «Олександрії» А.Запорожан. Йшла 74 хвилина матчу. Відчувши впевненість в своїх силах, футболісти з берегів Інгульця несамовито розривали захист господарів поля. І все таки добилися свого. Ю.Коломоєць, щойно вийшовши на заміну, пробив по воротах « Металурга» і Є.Іздебський, намагаючись ліквідувати загрозу, дуже м’яко вкотив м’яч у власні ворота. За рахунку 2:0 на свою користь, гості вже просто куражились біля воріт М.Бабійчука, створивши майже з десяток гольових моментів. Та думається, що незважаючи на перемогу, керманич олександрійців буде мати чимало претензій до своїх підопічних в реалізації гольових моментів. Цей матч був знаковим для нашої команди -сотий матч в Прем’єр-лізі. І перша здобута гостьова перемога в нинішньому чемпіонаті.Так тримати!