МФК “Миколаїв” – ФК “Олександрія” — 1:4 (1:2)

6 вересня 2014 р. 17:00. м. Миколаїв. Центральний міський стадіон.2100 глядачів. +25. Поле +4.

Арбітр: Андрій Лісаковський(Одеса).

Асистенти: Едуард Курцеба(Одеса), Ігор Жосан(Херсон).

Резервний арбітр:Олег Пенюшин(Одеса).

Інспектор:Юрій Скорейко (Чернівці).

МФК “ МИКОЛАЇВ”: Антоненко , Р. Луценко -к/к(Берко,46), Загинайлов, Поднебенний, Прокіпчук( Котов,71), Сомов , Стеценко, Момот, Остапенко( Андрієвський,74), Білий, Купрій(Бондаренко,65)

Запасні: Восконян , Носов

Головний тренер: Олег Федорчук

«Олександрія»: Новак, Микицей, Сухоцький, Пономар (Коломоєць,81), Запорожан – к/к, Голенков , Чорній(Бідловський,54), Грицук(Леонов,73) Шендрік , Банада

Запасні: Леванідов, Іващенко, Басов

Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: В. Бідловський (65 хв.)

Голи: Я.Прокіпчук(4)-В.Грицук(17-пенальті, 52), В.Пономар(39), Д.Леонов(82)

За всю історію протистоянь олександрійцям лише в минулому сезоні вдалося здобути перемогу на полі миколаївців. Але є в історії і матч, який закінчився з розгромним рахунком. Це сталося 31 травня 2014 року в останньому турі минулого чемпіонату. П’ять сухих м’ячів відвантажили в ворота миколаївців О.Іващенко, В.Грицук, М.Імереков та Р.Зейналов двічі. Не зупиняючись на досягнутому, в нинішньому чемпіонаті олександрійці здобули шість перемог в шести матчах і впевнено лідирують. Амбіційний В.Шаран і в звітній зустрічі націлював своїх підопічних тільки на перемогу. Але господарі теж налаштувались на цей двобій з повною відповідальносттю. І вже в дебюті матчу провели гостру атаку правим флангом і Я. Прокіпчук вдало її завершив 1:0. Гості відразу ж відповіли потужною атакою, але після удару В. Грицука вдало зіграв голкіпер господарів О. Антоненко. Та все ж наполегливий В. Грицук напрацював на одинадцятиметровий штрафний удар, який сам чітко і реалізував. Це був 20 м’яч, забитий В.Грицуком у складі «Олександрії» в чемпіонатах України в першій лізі.. Таким чином Василь увійшов в десятку кращих бомбардирів команди за всю її історію. Після того як олександрійці зрівняли рахунок, гра перейшла в більш спокійне русло, де ініціативою здебільшого володіли гості, а господарі відповідали швидкими контратаками. В одній з них міг відзначитись С. Загинайлов, але його удар прийшовся вище воріт. Заслуговує на увагу атака олександрійців правим флангом на 36 хвилині. Колишній одноклубник «корабелів»А.Голенков зробив націлену передачу у воротарський майданчик господарів та В. Пономар трішки не дотягнувся до м’яча. Та все ж В.Пономар був приречений забивати після філігранної передачі від В. Грицука 1:2. Йшла 39 хвилина матчу. Миколаївці відразу ж кинулись відіграватися, та І. Сомова ніхто з його колег не підтримав на лівому фланзі і Іван самотужки пробивався через частокіл ніг захисників «Олександрії». А на 44 хвилині матчу перевірив пильність голкіпера господарів А.Чорній, потужно пробивши з дальньої відстані. Та м’яч після його удару полетів вище воріт.

Перші хвилини другого тайму пройшли досить спокійно. Суперники більше боролися за ініціативу в середині поля .Та гостра атака олександрійців на 52 хвилині матчу застала зненацька захисників та голкіпера миколаївців. А. Голенков видав блискучу передачу В.Грицуку і той в дотик послав м’яч в дальній кут воріт О.Антоненка. 1:3. А на 82 хвилині Д.Леонов, який щойно вийшов на заміну, після передачі А.Сухоцького робить рахунок непристойний для господарів поля. 1:4.Ще не один раз футболісти з берегів Інгульця могли збільшити рахунок в матчі та в завершальній стадії атак їм бракувало точності. Але й так добре. Є ще одна перемога!