Мінімальна перемога над полтавчанами

26-го червня, в Полтаві футболісти ФК «Олександрія» провели черговий спаринг на першому домашньому навчально-тренувальному зборі. Суперником був ФК «Ворскла» (Полтава).

ФК «Олександрія»

1-й тайм: Новак (Леванідов,31), Басов, Цуріков, Старенький, Гітченко, Чеботаєв, Чорній, Банада, Запорожан (к/к), Леонов, Пономар.

2-й тайм: Леванідов, (Рудик, 62), Басов (Путраш, 60) , Імереков, Микицей, Шендрік, Банада (Чорній, 78), Запорожан (Мягков, 60), Козак, Полярус, Боровський, Куліш

Гра розпочалась о 16:00, коли термометр показував +30 градусів. В таку спеку грати дуже тяжко, але як кажуть — у природи немає поганої погоди.

Із перших хвилин було помітно, що наші гравці швидше призвичаїлись до умов і вже в дебюті зустрічі Є.Банада мав можливість відкрити рахунок. Після активного початку від олександрійців, гра дещо заспокоїлась, але моменти були частіше біля воріт полтавчан. Відкрити рахунок мали змогу: Пономар, Гітченко, Леонов, але забити бодай гол в першому таймі «Олександрія» так і не змогла. Проте, хочеться відзначити, що «Ворскла» не завдала протягом першого тайму жодного удару в отвір.

Другий тайм вийшов доволі емоційнішим. Моменти почали викинати біля обох воріт, але єдиним голом відзначився С.Куліш, який опинився на вигідній позиції при добиванні. Дуже добре відіграв у рамці Д.Рудик, який за декілька хвилин до фінального свистка був сильнішим тет-а-тет проти полтавського нападника.

1:0 — мінімальна перемога олександрійців в Полтаві. Сьогодні у нашої команди вихідний, а 28-го червня олександрійці відправляються на збори до Словенії.