Молодіжка «Олександрії» помірялась силами із «Зорею»

Вчора, 5 вересня, на стадіоні «Олімп» молодіжний склад ФК «Олександрія» провів спаринг із луганською «Зорею» (U-21).

Вже до 10-ї хвилини наші земляки поступались з рахунком 0:2, коли луганчанам впродовж двох хвилин вдалось скористатись помилками олександрійців. Проте, наша команда не впала духом і вже у першому таймі змогли скоротити відставання до мінімуму. Гол на свій рахунок записав Едуард Григоренко.
В другому таймі моменти відзначитись мали як луганчани, так і олександрійці. І один із шансів господарі змогли довести до логічного завершення. Все той же Едуард Григоренко забив у ворота «Зорі» оформивши дубль — 2:2