21.03.2015р., 15-00, стадіон «Нафтовик — Укрнафта», 1000 глядачів, +12, поле 4

Головний арбітр — Сергій Даньковський (Київ)

Асистенти арбітра — Андрій Лібстер (Луганськ), Дмитро Оганесян (Луганськ)

Спостерігач арбітражу — Віктор Шаленко (Харків)

«Нафтовик»: Тимофєєв, Циколія, Вечтомов, Зайчук, Світличний, Бояринцев – к/к, Крапивний (Павелько, 61), Листопад, Арвеладзе (Сондей, 75), Є.Пасіч (Войцеховський, 58), Шестаков (Антонюк, 88).

«Олександрія»: Новак, Микицей, Басов, Імереков, Сухоцький, Запорожан – к/к (Банада, 6), Леонов (Степанюк, 53), Старенький (Голенков, 56), Чорній (Пономар, 69), Грицук, Коломоєць.

Запасні: Леванідов, Шендрік, Чепурненко.

Гол.тренер – Володимир Шаран

Попередження: Є.Пасіч (16) – Ю.Коломоєць (34), С.Старенький (42).

Голи: Л.Арвеладзе (35 — пенальті), О.Вечтомов (63) – А.Сухоцький (90+4). На 86-й хвилині В.Грицук не реалізував пенальті (А.Тимофєєв).

Усі матчі, а їх було 29, в чемпіонатах України між «Олександрією» та «Нафтовиком – Укрнафтою» проходили в гострій та безкомпромісній боротьбі. Цікаво, що жодний з них не завершився з великим рахунком. В активі охтирців було 12 перемог, 10 матчів закінчилися внічию і 7 раз перемогу святкували олександрійці. Різниця м’ячі 37 – 29= +8 на користь «Нафтовика». Кращі бомбардири в цих матчах: В.Шевченко — 5 та В. Максімов – 3 — (ФК «Олександрія»), Е.Піскун, О.Захаров, Л.Бояринцев – по 3 м’ячі («Нафтовик-Укрнафта»). Серед воротарів найбільше матчів провели О.Діброва (нинішній тренер воротарів охтирців) та Є.Столбовий – по 6. Самий результативний матч – «Олександрія» — «Нафтовик – Укрнафта» — 4:3 (14.07.2013р.). Найпопулярніший рахунок в цих матчах – 1:0 (9 разів).

Перед звітною зустріччю наша команда зупинилася в Полтаві. Виїжджаючи сьогодні на гру, гравці та тренерський персонал привітали капітана Андрія Запорожана з Днем народження і кожен футболіст подумками побажав здобути для команди перемогу.

В самому дебюті зустрічі іменинник і капітан «Олександрії» отримав травму і не зміг продовжити зустріч. Замість нього в гру вступив Є.Банада. За кілька хвилин перший гострий момент в матчі створили олександрійці. Після скидки головою С.Старенький мало не вийшов віч-на-віч з голкіпером, але захисники вчасно ліквідували загрозу. Охтирчани відповіли небезпечним ударом із-за меж штрафного майданчика, але м’яч пройшовся над поперечиною. На 15-й хвилині, після розіграшу стандарту, В.Грицук скинув в центр А.Чорнію, але після його удару м’яч пролетів над верхнім кутом воріт. Атаки олександрійців не вщухали. Наші земляки раз-по-раз загрожували воротам «нафтовиків». До 20-ї хвилини матчу трьохкольорові повністю заволоділи ігровою та територіальною перевагою. Господарі, не встигаючи за діями наших футболістів час від часу порушували правила, але виконання стандартних положень нашою командою були далекі від ідеалу. На 34-й хвилині, в одній з рідких атак господарів в метушні в штрафному майданчику Ю.Коломоєць порушив правила проти гравця «Нафтовика», за що арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Л.Арвеладзе – 1:0.

З перших хвилин другого тайму олександрійці суттєво додали в атаці, небезпечні моменти раз-по-раз почали виникати біля воріт А.Тимофєєва. Для підсилення гри в лінії атаки В.Шаран випустив на поле новачка команди Р.Степанюка, який добре себе зарекомендував в міжсезонні. На 60-й хвилині після невдалого виходу А.Новака, охтирчани мало не подвоїли свою перевагу, але наші захисники вчасно ліквідували загрозу, перевівши м’яч на кутовий. Але через кілька хвилин їм все таки вдалося збільшити рахунок. Після подачі зі стандарту, О.Вечтомов в падінні головою відправляє м’яч в нижній кут воріт – 2:0. Намагаючись скороти відставання в рахунку, головний тренер «Олександрії» В.Шаран на 69-й хвилині випустив по суті третього нападника – В.Пономаря, але всі старання олександрійців зводилися нанівець. На 86-й хвилині, М.Імереков вийшов один-на-один з голкіпером, але А.Тимофєєв порушив проти нашого гравця правила і арбітр зустрічі призначив пенальті. Одинадцятиметровий пробивав В.Грицук, але його удар парирував воротар охтирчан. І лише на 90+4 хвилині нашим землякам вдалося забити гол, автором якого став А.Сухоцький. На жаль, неприємна для олександрійців традиція продовжилася.