Наші баскетболісти вибороли золото у Харкові

Цих вихідних наші баскетболісти повернулись з перемогою з турніру «Бардим 3х3 Харків».
Турнір був запланований в парку «Горького», але за несприятливих погодних умов був перенесений в спортивний зал. Показати свою майстерність у вуличному баскетболі зібралися 30 команд, з них 11 — в категорії юнаки U18. Саме у цій категорії наша команда у складі Лукінського Владислава, Стадніка Ростислава, Саламахи Євгена та Михайленка Антона виявилась найсильнішою та посіла перше місце. Окрім того, капітан команди Владислав Лукінський за результатами турніру був визнаний кращим гравцем і отримав титул MVP Бардим Streetball Cup 2017.

Харківський турнір проходив під егідою Федерації баскетболу України, і тому здобута хлопцями перемога дає їм змогу взяти участь у фіналі чемпіонату з баскетболу 3х3, який відбудеться 24 серпня у Києві. Але на цьому ігрові вихідні не закінчилися, і здобувши впевнену перемогу у Харкові, наша команда вирушила на турнір до Києва, який проходив наступного дня під егідою Української Стрітбольгої Ліги, і посіли там третє непризове місце. В цілому, хлопці залишись задоволені своєю поїздкою, мінімальні поставлені завдання було виконано, але місяць літа ще попереду, тому команда не зупиняється на досягнутому і будує плани поїздок на наступні турніри.