Нічний марафон «Київська Русь» — 2014

22 червня 2014 в м. Вишгороді, що біля Києва відбувся ювілейний 10 нічний марафон «Київська Русь». Охочих спробувати свої сили в нічному забігу було як завжди чимало. 196 легкоатлетів з України прийняли участь в забігах на дистанції 21 км (87 спортсменів) та 42 км 195 м (47 марафонців). Місто Олександрію представляли чотири спортсмени:

Тетяна Король прийняла участь у напівмарафоні і посіла 10 місце у своїй віковій групі; Сергій Зайченко (с. Куколівка), Сергій Слинько та Олександр Жосан — пробігли повну марафонську дистанцію. Сергій Слинько у своїй віковій групі посів 10 місце. Приємним фактом стало те, що Олександр Жосан став бронзовим призером і посів 3 місце у своїй віковій групі, а Сергій Зайченко в абсолютному заліку показав досить гарний результат (2 год 47 хв. 10 сек. – це його особистий рекорд на цій дистанції) і посів 4 місце.
Забіг проходив вздовж живописної набережної «Київського моря», старт – рівно о півночі, фініш для декого був, коли світало. Тож, бігуни могли спостерігати пробудження природи, нічний бриз, схід сонця та ранковий спів пташок — все це додавало сил спортсменам. Крім медалей, грошових премій та цінних призів, учасники повезли додому незабутні приємні спогади та бажання прийняти участь ще раз через рік.