06.05.2015р., 16-00, стадіон «Юність», 1000 глядачів, +19, поле 5

Асистенти арбітра — Бучинський Б.А. (Тернопіль) Трач Б.Б. (Тернопіль)

Резервний арбітр — Резніков Д.М. (Дніпродзержинськ)

Спостерігач арбітражу — Зубарев О.Г. (Слов’янськ)

«Гірник-Спорт»: Ситніков, Нелін, Голядинець, Чеботаєв, Моісеєнко, Герасимець, Марусич, Степанчук (Александров, 68), Корольков – к/к, Даудов (Лозовий, 87), Івашко.

Запасні: Кліщук, Клімаков, Дячук, Шульц, Костюченко.

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Чепурненко, Голенков, Грицук – к/к (Леонов, 68), Мягков, Шендрік, Бідловський (Степанюк, 78), Коломоєць (Пономар, 71), Імереков, Басов.

Запасні: Леванідов, Ломко, Іващенко, Старенький.

Головний тренер – Володимир Шаран.

Попередження: О.Голядинець (24), А.Нелін (54), М.Даудов (61) Р.Івашко (90+2) – С.Басов (36), П.Мягков (45+2), А.Сухоцький (88), Д.Леонов (90+3).

Центральним матчем 25-го ігрового дня в Першій лізі безумовно, стало протистояння «Гірника-Спорту» та «Олександрії». Дебютне випробування комсомольчан лідерами дивізіону восени було провалено: команда Ігоря Жабченка поступилася в гостях 0:3, не зумівши практично нічого протиставити супернику. Голи в тій зустрічі забивали: Ю.Коломоєць та В.Пономар, на рахунку якого «дубль».

Обидва опонента в 2015-му програвали по разу. Їх поразки синхронно припали на стартові поєдинки року: команда з Комсомольська не зуміла впоратися на виїзді з «Зіркою», а «Олександрія» також у гостях склала зброю перед «Нафтовиком».

Що стосовно звітної зустрічі, то вона розпочалася без розвідки. Суперники вже на перших хвилинах обмінялися ударами по воротах, але до своєї цілі м’яч не доходив. Гра в основному проходила без центра поля. Заслуговує на увагу швидка атака господарів поля на 9-й хвилині. «Гірники» вивели М.Марусича на ударну позицію, але той не зміг переграти голкіпера наших земляків, який вчасно вийшов вперед, тим самим зменшивши кут обстрілу і С.Басов, який прийшов на допомогу, виніс м’яч за межі штрафного майданчика. За кілька хвилин олександрійці провели перспективну атаку. Після швидкого вкидання ауту на Ю.Коломойця, той майже з лінії штрафного майданчику пробив по воротах, але, на жаль, м’яч пройшовся над поперечиною. На 25-й хвилині наші земляки заробили право на пробиття стандарту. Є.Чепурненко пробив обвідним ударом, але в останню мить комсомольчан врятував голкіпер, який кінчиками пальців перевів м’яч на кутовий. Варто відзначити атаку олександрійців на 37-й хвилині. Після передачі з лівого флангу в штрафний майданчик, Ю.Коломоєць був першим на м’ячі, але в останній момент йому пробити завадив захисник. На що «гірники» відповіли моментом на момент. Після навісної передачі з лівого флангу Р.Івашко випередив нашого захисника і метрів з 3-4-х пробив мимо воріт. Якщо підсумовувати перший тайм, то можна сказати, що перші 15 хвилин м’ячем більше володіли господарі поля, надалі наші земляки вирівняли гру і, навіть, перехопили ініціативу. Ближче до кінцівки першої сорока п’яти хвилинки велася позиційна боротьба.

На звітну гру підтримати своїх улюбленців приїхала значна торсида олександрійських вболівальників, в кількості 120-ти осіб, і це не зважаючи на те, що гра відбувалася в будній день, що є рекордною кількістю виїздних вболівальників у весняній частині чемпіонату.

В другому таймі, на фоні спокійної гри, на перших хвилинах олександрійці провели гостру контратаку. В.Бідловський пройшов по лівому флангу, зробив прострільну передачу в карний майданчик, але м’ячем заволодів голкіпер. Заслуговує на увагу атака «гірників» на 52-й хвилині. С.Герасимець отримав м’яч біля штрафного майданчику гостей, пробив по воротах, але цей удар було вдало заблоковано захисниками «Олександрії». За декілька хвилин господарі створили ще один перспективний момент. Після навісу з правого флангу, Р.Івашко ударом головою пробив поряд зі стійкою. За хвилину після навісу з флангу, А.Новак вийшовши вперед, зняв з голови В.Королькова м’яч, і перевів його на кутовий. З середини другого тайму відчувалося, що обидві команди не хотіли ризикувати і нічийний результат влаштовував обох суперників, а наші футболісти були вже подумками на матчі 26-го туру, в кіровоградському дербі – ФК «Олександрія» — «Зірка» (Кіровоград). Під завісу наші земляки провели масовану атаку із завершальним ударом в нижній кут П.Мягкова із-за меж штрафного майданчика, але голкіпер зіграв вище всіляких похвал. До основного часу матчу арбітр компенсував 5 хвилин, які суперники використали головним чином для того щоб зберегти свої ворота недоторканими, тому нійчийний результат є закономірним. Але він аж ніяк не влаштував наших земляків, які їхали за перемогою.