«Олександрія» – «Алашкерт» – 1:0

Контрольний поєдинок ФК «Олександрія» – ФК «Алашкерт» (Єреван, Вірменія) завершився з рахунком 1:0.

Спаринг проходив 18 лютого (18 година) на футбольному полі курортного комплексу «Сусесі» в Белеку, де традиційно для завершального збору у Туреччині базується олександрійська команда.

У передостанньому товариському матчі на навчально-тренувальних зборах головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран вдався до серйозних ротацій у стартовому складі. На поле вийшли практично всі молоді футболісти. І, слід сказати, показали себе якнайкраще.

Крім ветерана Павла Пашаєва у лінії захисту зіграли Владислав Бабогло, Гліб Бухал, Владислав Шкіндер. У воротах дебютував дублер Олег Білик.

З самого початку зустрічі цей склад «Олександрії» окреслив свої приоритети, узявши мя’ч під контроль, і не віддавав цю ініціативу до кінця першого тайму.

Та перший небезпечний момент виник на 18 хвилині саме біля воріт олександрійців. На підступний удар гравця «Алашкерта» відмінно зреагував Олег Білик, у падінні перевівши м’яч на кутовий. Своїм сейвом Олег заслужив оплески від наших запасних та тренерського штабу. Відразу ж пройшла атака «Олександрії», і Артем Полярус, який перебував у вільній зоні, низом пробив у ворота «Алашкерта» – 1:0.

Загалом, Артем у першому таймі виглядав досить переконливо й мав ще кілька моментів. В одних випадках йому бракувало точності у завершальних ударах, в інших – не вистачало інтуїції або мудрості у віддачі останної передачі.

На 28 хвилині небезпечний момент був у Євгена Протасова, коли після атаки наших земляків лівим флангом Євген пробив по воротах суперника, але неточно.

На 32 хвилині вірмени наважилися на удар здалеку, але цей удар без помітних зусиль нейтралізував Олег Білик.

Вірменські чемпіони нічим не здивували, їх дії мали хаотичний характер, на додачу – діяв суперник доволі нервово. Натомість наші гравці діяли достатньо спокійно і впевнено.

Другий тайм виглядав менш цікавим, темп гри впав, інтрига зникла. На 54 хвилині мав відмінну нагоду збільшити рахунок Віталій Пономар, але з близької відстані влучив у захисника суперників. «Алашкерт» на 66 хвилині відповів атакою з ударом по воротах «Олександрії», але м’яч просвистів поруч зі стійкою воріт.

Сподіваємося, ця перемога надасть нашій команді впевненості в завершальному контрольному поєдинку, який олександрійці проведуть з командою ФК «Оболонь-Бровар» післязавтра – 20 лютого.

Олександрія: Олег Білик, Павло Пашаєв (Станіслав Микицей, 63’), Артем Сітало (Віталій Пономар, 63’), Кирило Дришлюк, Артем Полярус (Максим Задерака, 63’), Гліб Бухал, Денис Устименко (Владислав Кулач, 63’), Євген Протасов, Кирило Ковалець (Олексій Довгий, 63’), Владислав Бабогло, Владислав Шкіндер (Андрій Цуріков, 67’).

Головний тренер: Володимир Шаран.

Гол: Артем Полярус (20’).