«Олександрія» — «Атирау» (Казахстан) 0:2

09.02.2020, 11.00, контрольний матч, Туреччина

«Олександрія» — «Атирау» 0:2 (0:2)

«Олександрія»: Рудик, Гордієнко (Стецьков,56’), Мельник, Мірошніченко, Лучкевич, Запорожан (к), Банада (Тейшейра,62’), Івахно, Протасов, Задерака, Безбородько

Головний тренер: Володимир Шаран

В першій половині першого тайму ініціативою володіють олександрійці. Основна боротьба проходить або в центрі поля, або біля воріт казахської команди.

На 26 хвилині футболісти «Атирау» розпочинають атаку: казахський гравець забігає до штрафного майданчика олександрійців, щоб отримати круглого від партнера по команді. Рудик помиляється на виході: грає не в м’яч, а у футболіста. Арбітр показує на позначку. Точно реалізований одинадцятиметровий відкриває рахунок в цьому поєдинку – 0:1. Після забитого голу казахські футболісти активізувалися. Гра поступово вирівнюється.

На 38 хвилині чергова атака гравців «Атирау» призводить до другого голу — 0:2.

Олександрійці по — спортивному «заведені». Намагаються забити. Є моменти, але не вистачає влучності на завершальній стадії.

Другий тайм проходить на зустрічних курсах, практично без моментів. Фінальний свисток арбітра фіксує першу поразку підопічних Володимира Шарана на зборах в Туреччині.