Асистенти арбітра – М.Чертоляс (Херсон), О.Плужник (Харків)

Спостерігач арбітражу – В.Авдиш (Житомир)

ФК «Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Мягков, Пономар, Полярус (Чорній, 76), Запорожан – к/к, Голенков (Матвєєв, 35), Чеботаєв, Шендрік, Коломоєць (Козак, 68), Басов

Запасні: Рудик, Степанюк, Старенький, Банада

«Шахтар»: Каніболоцький, Срна – к/к (Коваленко, 71), Ордець, Ракіцький, Шевчук, Степаненко, Дентіньо, Тейшейра, Тайсон, Марлос (Веллінгтон, 46), Гладкий (Феррейра, 65)

Запасні: Сарнавський, Кучер, Бернард, Едуардо

Гол.тренер – М.Луческу

Попередження: А.Шендрік (9), С.Чеботаєв (51), Ю.Коломоєць (57) – Т.Степаненко (16), В.Шевчук (28), А.Каніболоцький (90+1), А.Тейшейра (90+3)

Вилучення: А.Шендрік (31 – друге попередження), А.Тейшейра (90+3)

Голи: А.Запорожан (16 — пенальті), В.Пономар (90+1) – Дентіньо (14), О.Гладкий (43), А.Тейшейра (54)

В 14-му турі олександрійціям протистояв серйозний суперник – гранд європейського футболу, лідер чемпіонату «Ліга «парі-Матч» — донецький «Шахтар».

Першого удару по воротам суперника завдали гірники, як годиться фавориту зустрічі. Вони провели швидку атаку із завершальним ударом В.Шевчука, але йому не вистачило точності – м’яч пройшовся поряд зі стійкою. Варто зазначити, що наші земляки не відсиджувалися в обороні, а при найменшій можливості намагалися створити небезпечний момент і вижати з нього максимум. За кілька хвилин трьохкольорові організували швидку контратаку , але, на жаль удари П.Мягкова та А.Голенкова прийшлися в руки голкіпера. Згодом гірники провели масовану атаку, яка принесла результат. В.Шевчук скинув під удар Дентіньо, який в один дотик відправив м’яч в сітку воріт – 0:1. Наші земляки не опустили руки, а в першій же атаці після пропущеного голу, відновили рівновагу в матчі. Проти В.Пономаря було порушено правила в штрафному майданчику «Шахтаря». Арбітр без вагань призначив пенальті, який чітко реалізував капітан команди – А.Запорожан — 1:1. Можна сказати, що суперники грали фактично без затримки в центрі поля, відразу ж відправляючи м’яч безпосередньо до воріт суперника. Згодом ж гірники провели кілька гострих атак, але на заваді ударів А.Тейшейри та А.Гладкого був голкіпер «Олександрії» В.Леванідов. На що наші футболісти відповіли перспективними моментами. Після подачі зі стандарту небезпечно пробивали А.Полярус та Ю.Коломоєць, але, на щастя, для гостей, А.Каніболоцький зіграв надійно. Переломним моментом стала 31-та хвилина, коли за друге попередження було вилучено центрального захисника А.Шендріка. Керманичу «Олександрії» В.Шарану довелося перелаштувати тактичну схему гри, замінивши півзахисника А.Голенкова на захисника О.Матвєєва. Не зважаючи на гру в меншості проти такої команди, як «Шахтар», олександрійці досить активно діяли в атаці. Але, під завісу першого тайму гірники заробили право на виконання кількох кутових і після подачі Д.Срни О.Гладкому вдалося переграти голкіпера і головою відправити м’яч в сітку воріт – 1:2.

Другий тайм розпочався із масованої атаки олександрійців. Небезпечних ударів по воротах гірників завдавали А.Сухоцький, В.Пономар та А.Запорожан, але всі вони були заблоковані захисниками. Гостям, провівши першу осмислену атаку в другій половині зустрічі, вдалося відзначитися у воротах В.Леванідова. Після прострільної передачі з правого флангу, кращий снайпер чемпіонату А.Тейшейра збільшує перевагу власної команди – 1:3. Досить перспективний момент гості створили на 67-й хвилині. Після розіграшу стандартного положення, Тайсон пробив низом, але голкіпер зіграв надійно. Відразу ж небезпечно, метрів з 26-ти, пробив А.Полярус, але А.Канібалоцькому не склало труднощів забрати м’яч в руки. Згодом потужно, наче з гармати, пробив Тайсон, але В.Леванідов перевів м’яч на кутовий. Хороший шанс, змінити рахунок в матчі, мав В.Пономар. Віталій, отримавши пас від М.Козака, обіграв кількох захисників і пробив в дальній кут, але його удару бракувало точності. За хвилину ще один момент втратив А.Сухоцький. після подачі В.Пономаря з правого флангу, Артем пробив поряд зі стійкою.

Чим менше залишалося часу до завершення поєдинку, тим активніше почали грати олександрійці в атаці. На жаль, лише на 90+1 хвилині одна з атак господарів принесла їм успіх. Після передачі А.Чорнія з лівого флангу, В.Пономар головою влучно пробив в нижній кут воріт – 2:3. І хоча олександрійці зазнали поразки, команда заслуговує найкращих слів.