«Олександрія» – «Десна» – 0:3

Матч п’ятого туру Favbet Ліги сезону 2019/2020 ФК «Олександрія» – ФК «Десна» завершився з рахунком 0:3.

Як не дивно, в дебюті матчу активність більше проявили підопічні Олександра Рябоконя. На 4 хвилині з правого флангу потужно пробивав Владислав Калітвінцев – Юрій Паньків відбив цей удар.

У подальшому гра набула дещо сумбурного вигляду. Суперники не вдавалися до осмислених дій. На 13 хвилині Антон Шендрік скинув м’яч під удар Денису Безбородьку, той пробив у падінні через себе, але м’яч розминувся зі стійкою воріт.

21 хвилина. Дмитро Гречишкін зробив націлену передачу на Євгена Банаду, але той не дістав м’яч, щоби завершити удар головою.

Початок другого тайму став катастрофічним для «Олександрії». У першій же атаці «Десни» Денис Мірошніченко у власному воротарському майданчику грубо зіграв проти суперника, отримав червону картку, до того ж арбітр матчу Іван Бондар призначив одинадцятиметровий. Пенальті реалізував капітан сіверян Денис Фаворов – 0:1.

На 53 хвилині «Десна» провела ще одну атаку. Орест Кузик виконав подачу з лівого флангу, Максим Дегтярьов пробив головою, і м’яч влучив у стійку воріт Юрія Паньківа.

«Олександрія» не знітилася у меншості, й шукала щастя біля воріт «Десни». І такі моменти були, але до завершальних ударів справа не доходила.

На 69 хвилині обрізався Каспарс Дубра, м’ячем заволодів Орест Кузик, вийшов сам на сам з Юрієм Паньківим, і з холодним серцем послав м’яч у сітку воріт Юрія. 0:2.

І на 90 хвилині Олександр Філліпов третім забитим м’ячем ставить крапку в звітному поєдинку.

Чемпіонат Favbet Ліги. 5 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Десна» – 0:3 (0:0).

Субота 24 серпня 2019. 17.00. Олександрія, стадіон «Ніка».

Арбітр – Іван Бондар (Київ), асистенти арбітра – Володимир Жарий (Дніпропетровська обл), Ярослав Трехліб (Дніпро), 4-й арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ). Спостерігач арбітражу – Євген Абросимов (Одеса). Делегат Української асоціації футболу – Віктор Безсмертний (Кропивницький).

Олександрія: Юрій Паньків (К), Євген Протасов (Гліб Бухал, 52’), Денис Безбородько (Дмитро Шастал, 56’), Максим Третьяков, Денис Мірошніченко, Валерій Лучкевич (Тимур Стецьков, 79’), Артем Сітало, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Каспарс Дубра.

Запасні: Олег Білик, Олексій Довгий, Павло Пашаєв, Максим Задерака.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Десна: Євген Паст, Владислав Огіря, Орест Кузик, Владислав Калітвінцев (Юхим Конопля, 89’), Андрій Гітченко, Артем Фаворов, Андрій Мостовий, Максим Імереков, Денис Фаворов (К), Максим Дегтярьов (Олександр Філіппов, 68’), Андрій Богданов (Андрій Домбровський, 89’).

Запасні: Ігор Литовка, Віталій Єрмаков, Єгор Картушов, Сергій Старенький.

Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Попередження: Д. Мірошніченко (16’), В. Лучкевич (30’), Євген Банада (42’), Д. Шастал (89’) – Д. Фаворов (33’), А. Богданов (45+1’), М. Імереков (83’).

Вилучення: Д. Мірошніченко (48’ – друге попередження).

Голи: Денис Фаворов (50’ – пенальті), Орест Кузик (69’), Олександр Філіппов (90’).