«Олександрія» громить «Ботев» — 4:0

Новости Александрии. «Олександрія» громить «Ботев» — 4:0
18 січня олександрійська команда провела перший у 2020 році контрольний поєдинок. Матч ФК «Олександрія» – ПФК «Ботев» завершився з рахунком 4:0 на користь олександрыйців.

Склади косанд:

ФК «Олександрія» 1-й тайм: Олег Білик, Олександр Мельник, Роман Вантух, Денис Мірошніченко, Антон Шендрік, Артем Гордієнко, Василь Грицук, Алмейда Тейшейра, Євген Протасов, Богдан Мишенко, Денис Устименко.

2-й тайм: Олег Білик (Дмитро Рудик 72), Андрій Запорожан, Максим Куліш, Максим Задерака, Валерій Лучкевич, Каспарс Дубра, Максим Івахно, Владислав Бабогло, Тимур Стецьков, Олексій Довгий, Дмитро Шастал.

Головний тренер: Володимир Шаран.

ПФК «Ботев» стартовий склад: Янко Георгієв, Джонатан Перейра, Костадін Нічев, Крістіан Дімітров, Лазар Марін, Лучезар Балтанов (К), Радослав Терзієв, Станіслав Шопов, Тодор Нєдєлєв, Олександр Тонєв, Антоніо Вутов.

Головний тренер: Феррари Спасов.

Голи: Денис Устименко (28), Дмитро Шастал (51), Максим Задерака (66), Валерій Лучкевич (81).

Сьогодні 18 січня футболісти «Олександрії» провели свій перший контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині і суперником стали сусіди по готелю футболісти «Ботев» із Пловдива. Матч розпочався швидкими атаками обох команд, але до завершальних дій справа не доходила. Першими більш-менш осмислену атаку створили олександрійці на 28-й хвилині матчу. Після подачі кутового з правого флангу від декількох рикошетів Денис Устименко завершив цю комбінацію 1-0. З таким рахунком і завершився перший тайм. В другому таймі вийшли більш зіграні, досвідчені футболісти у складі «Олександрії» і відразу ж на 51 хвилині Дмитро Шастал замкнув багатоходівку, яка розпочалась від воріт «Олександрії», рахунок став 2-0. На 66-й хвилині відзначився Максим Задерака, який головою замкнув націлену передачу з лівого флангу. Ну і на 81-й хвилині Валерій Лучкевич скористався передачею своїх партнерів і зробив рахунок 4-0. Вітаємо нашу команду з першою перемогою на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Завтра 19 січня наша команда зіграє з ще одним представником вищого дивізіону болгарського футболу з командою «Славія» з Софії.