«Олександрія» і «Марибор» сильнішого не виявили

ФК «Олександрія» — НК «Марибор» (Словенія)- 1:1 (1:1)

06.02.2017, Сусесі, 17:00 (місцевий час), +16.

ФК «Олександрія»

1-й тайм: Новак, Шендрік, Цуріков, Басов, Габовда, Запорожан (к/к), Огіря, Чантурішвілі, Старенький, Грицук, Дубаїч.

В другому тайма на заміну виходили: Рудик, Леонов, Гітченко, Чорній, Шкіндер, Чеботаєв, Козак, Пономар, Банада.

Голи: Бохар (5) — Ускокович (аг — 15)

Cьогодні ФК «Олександрія» провів свій перший спаринг в рамках другого навчально-тренувального збору в Туреччині. Суперником нашої команди був неодноразовий чемпіон Словенії, учасник Ліги Чемпіонів та Ліги Європи. Можна сказати, що це був найсильніший спаринг — партнер в цьому році на зборах.

Вже з перших хвилин словенці намагалися показати свою міць та майстерність, контролюючи хід поєдинку. До того ж, гіршого початку для наших земляків і не придумати. Вже на 5-й хвилині, після атаки лівим флангом, Бохар пробив в самісіньку дев’ятку, не залишивши шансів А.Новаку. Здавалось, що до цього моменту наші гравці ще не налаштувались як слід на матч, але пропущений гол «розбудив» олександрійців і вони почали грати більш активніше, володіючи ініціативою. Такі старання не пройшли дарма. Зрівняти рахунок мав шанс В.Чантурішвілі, але його удар головою після навісу прийшовся в руки в голкіперу. А на 15-й хвилині «Олександрії» вдалось зрівняти рахунок. Після подачі з кутового А.Цуріков пробив з льоту з-за меж карного майданчика. М’яч після рикошету вдарився об поперечку та перетнув лінію воріт. Вже за декілька хвилин ідентичний момент мав А.Запорожан. Цього разу кутовий виконувався з лівого флангу. Удар Андрія вийшов потужним, але голкіпер вибрав правильну позицію і ліквідував загрозу. Відповідь словенців була не менш загрозливішою. Після помилки, гравець «Марібора» вийшов віч-на-віч з А.Новаком, але не влучив у рамку воріт.

В другому таймі олександрійці почали все частіше створювати небезпечні моменти біля воріт «Марибора». А.Чорній небезпечно виконав штрафний удар, але ніхто не встиг замкнути його навіс. Після цього класну нагоду змарнував В.Пономар, який отримав чудовий пас від Д.Леонова і пробив в кут воріт, але влучив в каркас, а на добиванні М.Козака, під удар кинувся захисник, перевівши м’яч на кутовий.

Два рази забити свій гол мав шанс С.Чеботаєв, але його удари були сильними, проте не точними. Варто відзначити, що в другому таймі дії олесандрійців були більш впевненішими. Майже впродовж всієї другої половини зустрічі «Олександрія» володіла ініціативою. «Марибор» створив лише одну по-справжньому небезпечну гольову нагоду, після серії помилок у захисті нашої команди. Проте, самі ж захисники і виправили свою помилку.

1:1 — бойова нічия з амбіційним суперником. Наступну товариську зустріч олександрійці зіграють 8-го лютого проти ФК «Астана» (Казахстан)