«Олександрія» — «Македонія Гьорче Петров» 5:0

Новости Александрии. «Олександрія» — «Македонія Гьорче Петров» 5:0
24 січня, 16:00 Туреччина, Аланія, стадіон Goldsity.

«Олександрія» — «Македонія Гьорче Петров» 5:0 (1:0)

ФК «Олександрія»:

1 тайм: Олег Білик, Каспарс Дубра, Владислав Бабогло, Роман Вантух (Євген Протасов, 43’), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Євген Банада (к), Артем Гордієнко, Максим Третьяков, Валерій Лучкевич, Артем Сітало

2 тайм: Юрій Паньків, Олександр Мельник, Антон Шендрік, Євген Протасов, Денис Мірошніченко, Олексій Довгий, Василь Грицук, Жоао Тейшейра, Богдан Мишенко, Дмитро Шастал, Денис Безбородько

Голи: Вантух, 13’, Грицук, 55’(пен), Шастал, 69’, 86’, Безбородько, 90+1’ (пен)

Гра розпочалася з активних дій македонців. Перші десять хвилин олександрійці змушені грати на відбій, більшу частину ігрового часу перебуваючи на власній половині поля. Не зважаючи на це, «Олександрії» вдається провести декілька контратак, одна з яких завершується фолом з боку гравця «Македонії» біля власного штрафного майданчику. Арбітр призначає штрафний удар. Роман Вантух б’є низом, відкриваючи рахунок на 13 хвилині. Поступово гра вирівнюється. Олександрійці контролюють гру, шукаючи можливість забити другий гол. До кінця першого тайму обидва голкіпера залишилися майже без роботи. Перші сорок п’ять хвилин позаду. Перерва.

Другий тайм олександрійці грають першим номером. Тиск на ворота суперника поки не приносить результату, хоча перевага «містян» очевидна.

На 54 хвилині Євген Протасов заробляє пенальті, який чітко реалізовує Василь Грицук. Рахунок стає більш комфортним для нашої команди — 2:0.

На 67 хвилині македонці втратили прекрасну нагоду відкрити рахунок в цьому матчі. Після розіграшу штрафного м’яч потрапляє в поперечину.

Вже за дві хвилини швидка контратака олександрійців завершується голом. Відзначився Дмитро Шастал, який, обігравши воротаря, закотив круглого у порожні ворота – 3:0.

На 86 хвилині, під завісу матчу, дубль все того ж Дмитра Шастала робить рахунок гри розгромним — 4:0.

В доданий час Василь Грицук заробляє пенальті. Пробиває Денис Безбородько, без шансів для голкіпера – 5:0.

Майже одразу лунає свисток арбітра.

Наступний матч команда Володимира Шарана проведе 26 січня проти вірменського «Пюіка».