Головний арбітр: Д.Кутаков (Київська обл.)

Асистенти арбітра: В.Висоцький (Запоріжжя), Є.Петраков (Київ)

Спостерігач арбітражу: В.Дердо (Іллічівськ)

“Олімпік “ : Махарадзе, Доронін, Гришко (к), Федорів( Гошкодеря,70), Лебідь, Борзенко, Огіря, Танчик, Іса Шеріф(Лисенко,74), Кадимян, Драченко( Конде Секу,90+2)

Запасні: Літовченко, Моха, Гельзін, Семенина, Конде Секу

Головний тренер:Р.Санжар

ФК “Олександрія”: Новак, Сухоцький, Пономар, Чорній, Запорожан(к),( Морозенко,46)), Старенький( Голенков,58), Грицук(Степанюк,78), Чеботаєв, Шендрік, Банада, Басов.

Запасні: Леванідов, Полярус, Імереков, Коломоєць Головний тренер: В.Шаран Попередження: В.Танчик(49), Д.Гришко(65),В.Лебідь(81)-С.Басов(74) Гол: Г.Кадимян(36)

Донецький «Олімпік» та ФК «Олександрія» між собою зустрічалися не так вже й часто. Але попередні матчі між сьогоднішніми суперниками проходили в доволі напруженій та безкомпромісній боротьбі. У сезоні 2013/14 р.р. в Донецьку команда Романа Санжара зіграла внічию з гостями з Олександрії. Той матч вийшов неймовірно драматичним. Спочатку господарі вийшли вперед зусиллями Іси Шеріфа, але потім, ще до перерви, гості забили два голи з інтервалом у три хвилини – відзначилися Р. Зейналов та С. Басов. У другому таймі відновив рівновагу джокер Р. Санжара – І. Семенина. Так матч і закінчився з рахунком 2:2.
У повторному протистоянні на стадіоні «Ніка» в нервовому і важкому поєдинку перемогу здобув «Олімпік», за рахунок єдиного м’яча С. Алексанова, який незадовго до геройського вчинку вийшов на заміну. Цей успіх допоміг донеччанам у підсумковій турнірній таблиці обійти «Олександрію» рівно на три очки і зайняти в підсумку перше місце.

За всю історію протистоянь між собою футболісти ФК «Олександрія» та «Олімпіка» провели в чемпіонатах України 4 матчі: 2 перемоги олександрійців, 1 нічия та 1 перемога «Олімпіка». Різниця м’ячів 8-5=+3 на користь наших земляків. М’ячі в цих зустрічах забивали: В.Грицук – 2, Є.Банада, А.Запорожан, І.Чередніченко, Ю.Коломоєць, С.Басов, Р.Зейналов (усі по 1 – «Олександрія»), К.Дорошенко, А.Каськов, Іса Шеріф, С.Алексанов та І.Семенина (по 1 – «Олімпік»). Ще один матч суперники провели в Кубку України. В другому попередньому етапі нинішнього розіграшу в Донецьку була зафіксована нічия – 1:1, а в серії пенальті перемогли наші футболісти – 5:3. Рахунок в матчі на 95-й хвилині відкрив Р.Зейналов, але вже на 112-й М.Драченко відновив рівновагу. В складах обох команд в різний період грали: А.Савін, Д.Хомутов, С.Грибанов, І.Міхальов та Ю.Бровченко.

Напередодні звітного матчу гравець “Олімпіка” В.Гощкодеря сказав: “Виходячи з нашого турнірного становища, для нас не так важливо, хто нам протистоятиме. Все одно треба перемагати. Далі відступати нікуди”. В активі донеччан тільки один заліковий бал, здобутий в матчі з одеським “Чорноморцем”. Олександрійці в свою чергу боляче сприйняли поразку від “Сталі” в домашньому матчі попереднього туру. Так, що варто було очікувати на агресивний та безкомпромісний футбол. За традицією підтримати свою команду до Києва прибуло більше сотні вболівальників “Олександрії”. Перша небезпека біля воріт олександрійців виникла вже на другій хвилині матчу. Іса Шеріф з передачі М.Драченка завдав небезпечного удару по воротах А.Новака. На щастя гостей мяч пролетів мимо воріт. Підопічні Р. Санжара активніше розпочали зустріч і ще за дві хвилини Г.Кадимян знову перевірив на пильність кіпера олександрійців. Більше м’ячем володіли гості, але підопічні Р.Санжара якісніше атакують, і прагнуть пробивати по воротах при кожній зручній нагоді. Штрафний розіграли олександрійці, могло вийти небезпечно, але відбилися «олімпійці», А.Сухоцький ще спробував пробити здалеку, але вийшло дуже неточно. Добре грає А.Чорній, який сам пробив по воротах — плутанина в штрафній «Олімпіка», але точності Артему не вистачило зовсім небагато. Часто помиляються при передачах гравці обох команд, і завжди це відбувається на підступах до штрафного майданчика. Рівна гра на полі, команди намагаються дорожити м’ячем, і до ударів поки справа не доходить. Але підопічні В.Шарана стали діяти більш злагоджено. На 26 хвилині матчу перспективний штрафний довго готувалися розіграти олександрійці, але перемудрили і м’яч втратили, при цьому ледь не організували контрвипад “олімпійців”. В наступну п’ятихвилинку футболісти “Олімпіка” взяли в облогу ворота А.Новака. На 34 хвилині С.Старенький дивом не влучає по м’ячу із забійної позиції перед самими воротами З.Махарадзе, пройшов пас з флангу від В. Грицука, але хавбек «городян» не зміг підлаштуватися під цей м’яч. А на 36 хвилині матчу Г.Кадимян виграє боротьбу у С.Чеботаєва за «другий поверх» і головою пробиє по воротах. А.Новак виручити не зміг. А подачу з кутового зробив В.Федорів. «Олімпік» виходить вперед 1:0. А на 42 хвилині черговий провал в обороні «Олександрії», В.Танчик опинився один перед голкіпером і пробивав блискуче, обводячи голкіпера, але м’яч потрапив у штангу. Це сталося після пасу М.Драченка, який виграв дуель у захисника “Олександрії”. У другому таймі гості активізувалися і на 50 хвилині матчу хорошого удару по воротах “Олімпіка” завдає С.Чеботаєв. Цьому пострілу трохи не вистачило точності. Замість А.Запорожана в другій сорокап’ятихвилинці дебютує Є.Морозенко. На 65 хвилині несподівано С. Басов пробив головою точно в дальню дев’ятку. З.Махарадзе не без труднощів витягнув цей м’яч. На 67 хвилині В.Огіря наважився несподівано вистрілити з 35-ти метрів. А. Новак витягнув м’яч з-під поперечини. Притискають до воріт господарів олександрійці, все важче оборонятися донеччанам, але пробивають по воротах гості зовсім не часто. Та шанс все таки в олександрійців був. Вже в доданий час Р. Степанюк змарнував чудову нагоду зрівняти рахунок. Фінальний штурм олександрійців на жаль успіху не приніс.