«Олександрія» мінімально поступається «Зорі»

«Зоря» (Луганськ) – ФК «Олександрія» — 2:1 (2:1)

23.06.2015р., 17-00, м.Запоріжжя, стадіон «Торпедо», +30

«Зоря»: Сантіні, Каменюка (к), Гордієнко, Сіваков, Опанасенко, Хомченовський, Петряк, Малиновський, Чайковський, Любенович, Тотовицький.

2-й тайм: Левченко, Сіваков, Гордієнко (Шершень, 60), Ярмаш, Калінін, Гречишкін, Хомченовський, Петряк, Ліпартія, Дорошенко, Банасевич.

Гол.тренер – Ю.Вернидуб

«Олександрія»: Кучинський , Ломко, Чепурненко, Бичков, Жук, Імереков, Козак, Койдан, Леонов, Трояновський, Коломоєць.

2-й тайм: Новак, Шендрік, Микицей, Басов, Мягков, Голенков, Гуськов, Банада (С.Чеботаєв, 75), Степанюк, Бідловський, Іващенко.

Гол.тренер – В.Шаран

Голи: А.Гордієнко (24), А.Тотовицький (29) – О.Ломко (12)

В пам’яті олександрійських і луганських вболівальників залишилися кубкові двобої в сезоні 2013/2014 р.р.. В 1/8 фіналу Кубка України в Олександрії сильнішими були луганчани — 0:1 (Малишев, 56), а в матчі-відповідь, який проходив у Запоріжжі, зустріч завершилася бойовою нічиєю — 1:1 (К.Сегбефіа, 15 — М.Імереков, 45), і в підсумку футболісти «Зорі» пройшли в наступний раунд кубкових змагань.

Для команд-супериць ця гра була першим контрольним матчем в рамках підготовки до 25-го чемпіонату України серед команд вищої ліги. Олександрійці вийшли на поле в своїй традиційній виїздній біло-зеленій формі, а луганчани – в червоній.

Варто зазначити, що головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран в звітному матчі дав можливість проявити себе гравцям, які були менше задіяні протягом минулого чемпіонату, а також футболістам, які знаходяться на перегляді. Серед потенційних новачків команди: М.Кучинський (ФК «Полтава»), В.Жук («Десна»), Є.Трояновський («Металург» Донецьк U-21), М.Козак («Десна).

З перших хвилин матчу наші земляки пішли в атаку і відразу ж заробили право на виконання кутового, після подачі якого, захисники «Зорі» А.Гордієнко та М.Сіваков зіграли надійно. Ближче 10-ї хвилини ініціативу перехопили господарі поля. Наші земляки не збиралися тільки відсиджуватися в обороні, провівши серію небезпечних атак. Спочатку Ю.Коломоєць вивів М.Козака на ударну позицію, але переграти голкіпера йому не вдалося. В черговій атаці олександрійців все той же М.Козак пробив по воротах, але його удар прийшовся в захисника, а після рикошету, О.Ломко, опинившись першим на м’ячі за межами воротарського майданчика, розстріляв ворота суперника – 0:1. Після забитого голу олександрійці почали діяти більш розкутіше. А на 24-й хвилині «Зорі» вдалося відновити рівновагу в рахунку. Після чергового виконання кутового та скидки в штрафний майданчик, А.Гордієнко з близької відстані відправив м’яч під поперечину – 1:1. Не пройшло і 5-ти хвилин, як наші земляки пропустили ще один гол. Після удару Р.Малиновського, та відскоку в штрафний майданчик, А.Тотовицький відправив м’яч в сітку воріт -2:1. Футболісти, відчувши присмак забитих голів, при найменші нагоді йшли в атаку і завдавали небезпечних ударів. На 35-й хвилині, Р.Малиновський виконав прострільну передачу в штрафний майданчик, а Д.Хомченовський зробив забігання і пробив по воротах, але М.Кучинський зіграв вище всіх похвал. За кілька хвилин Р.Маліновський знову завдав небезпечного удару, але голкіпер без труднощів парирував м’яч.

В другому таймі В.Шаран випустив на поле гравців, які більш зіграні і неодноразово виходили на гру саме таким складом в минулому чемпіонаті. Дебют другої половини зустрічі був за нашими земляками. Вже на 51-й хвилині Р.Степанюк пробив по воротах з гострого кута, але І.Левченко, приклавши зусилля, ліквідував загрозу. За кілька хвилин трьохкольорові провели масовану атаку, але завершальний удар пройшовся над поперечиною. Починаючи з середини другого тайму, гра в основному точилася в центрі поля, а рідкі випади в завершальних стадіях атак не носили загрозливого характеру. Та все ж таки ініціатива була на боці олександрійців. Вони завдали кілька ударів по воротах «Зорі», але вони були «в молоко». На 76-й хвилині, після виконання чергового «Олександрією» кутового, І.Левченко вигравши верхову боротьбу за м’яч, вибив його кулаками за межі штрафного майданчика. Під завісу матчу, Д.Хомченовський мав можливість збільшити лік командним голам. Після сольного проходу та перепасовки з Д.Ліпартією, Дмитро вийшов на побачення з голкіпером і пробив по воротах, але А.Новак зумів дістати ногою до м’яча і перевести його на кутовий. На останій хвилині матчу олександрійці провели останній штурм воріт «Зорі». Після кількох кутових та стандарту надійно зіграв голкіпер господарів поля І.Левченко.

Нагадаємо, що наступний контрольний матч футболісти ФК «Олександрія» проведуть 26-го червня в Полтаві проти «Ворскли».