Асистенти арбітра – В.Висоцький (Запоріжжя), Л.Ярмолинський (Київ)

Спостерігач арбітражу – В.Петров (Харків)

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Микицей, Мягков, Пономар (Старенький, 84), Таргамадзе (Козак, 76), Полярус (Банада, 64), Запорожан – к/к, Шендрік, Коломоєць, Басов.

Запасні: Рудик, Степанюк, Чорній, Імереков.

«Волинь»: Неділько, Жуніч, Шабанов, Насонов, Богданов (Мемешев, 52), Шіш, Кравченко (Горопевшек, 85), Політило — к/к, Матей, Кобахідзе, Діденко (Козьбан, 46).

Запасні: Кичак, Польовий.

Гол.тренер – В.Кварцяний

Попередження: П.Мягков (42), А.Запорожан (90+1), С.Старенький (90+2) – І.Жуніч (28), А.Шабанов (51), О.Насонов (58)

Голи: Ю.Коломоєць (39, 82), П.Мягков (55) – Ф.Матей (90+1 – пенальті)

Знаючи манеру гри суперника, обидві команди діяли досить активно. Небезпечні моменти почали виникати вже з перших хвилин. Відразу дві перспективні можливості відзначитися у воротах наших земляків лучани мали на старті поєдинку. Спочатку С.Політило наважився на удар із-за меж штрафного майданчика, а згодом перевірив голкіпера Ф.Матей. Але в обох випадках В.Леванідов зіграв надійно. Олександрійці відповіли масованою атакою, але П.Мягков далеко відпустив м’яч і захисники ліквідували загрозу. За кілька хвилин найреальніший шанс для взяття воріт мав В.Пономар. Після діагональної передачі С.Басова, Віталій вийшов віч-на-віч з голкіпером, змістився ближче до воріт, віддав розрізну передачу на хід Ю.Коломойцю, але той не встиг до м’яча. Надалі гра набула більш спокійного характеру, боротьба точилася в основному в центрі поля, а рідкі випади нейтралізовувалися захисними редутами. Під кінцівку першої половини зустрічі олександрійці заграли активніше. І ця активність принесла результат. Наші земляки провели контратаку і як наслідок забили гол. С.Микицей діагональною передачею перевів м’яч з правого на лівий фланг на Д.Таргамадзе. Той одним дотиком віддав пас на П.Мягкова, який зряче відпасував на набігаючиго Ю.Коломойця. Юрію залишилося одне – відправити м’яч в сітку воріт – 1:0. За кілька хвилин подвоїти перевагу мав можливість А.Полярус, але його удар прийшовся в стійку.

Дуже активно олександрійці розпочали другу сорокап’ятихвилинку і відразу створили три небезпечні моменти. Небезпечних ударів завдавали А.Шендрік, В.Пономар та Ю.Коломоєць, але м’яч якимось дивом не залетів у сітку. За кілька хвилин трьохкольорові все ж таки відзначилися у воротах підопічних В.Кварцяного. Наші земляки організували справжній штурм володінь В.Неділька, який завершився точним потужним пострілом досить активного П.Мягкова – 2:0. Згодом лучани провели одну з небагатьох своїх атак із завершальним ударом Ф.Матея, але вище всіх похвал зіграв голкіпер В.Леванідов. Забивши другий гол, «Олександрія» дещо збавила оберти і свідомо почала грати другим номером в надії підловити суперника на контратаці. Заслуговує на увагу небезпечний момент, створений волинянами на 62-й хвилині. Р.Мемешев, перебуваючи у вигідній позиції, пробив над поперечиною. Незабаром олександрійці влаштували справжній штурм воріт «Волині». Небезпечних ударів завдавали Ю.Коломоєць, М.Козак та С.Басов. Але м’яч просто не хотів залітати у ворота. А на 82-й хвилині олександрійці довели рахунок до розгромного. Після перехоплення в центрі поля, Ю.Коломоєць, який вже відзначився голом в цьому матчі, вийшов один-на-один з голкіпером і відправив м’яч в сітку воріт – 3:0. Лучанам все таки вдалося забити гол престижу. Проти Р.Мемешева було порушено правила у штрафному майданчику, за що арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Ф.Матей.

Сьогодні, олександрійці, переграли своїх суперників за рахунок командної, в деяких випадках індивідуальної гри, адже діяли як єдиний злагоджений механізм. Тактика обрана В.Шараном повністю виправдала свої сподівання. Керманич «Олександрії» повністю переграв свого візаві та зруйнував всі плани та тактичні схеми на гру В.Кварцяного.