«Олександрія» перемагає «Карпати» — 2:1

«Олександрія» перемагає «Карпати» - 2:1
Матч 10 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2019/2020

ФК «Олександрія» –ФК «Карпати» 2:1 (0:0)

Неділя, 6 жовтня, Олександрія, стадіон «Ніка». 1132 глядачів. +7. Початок матчу о 19:30.

Арбітр — Юрій Іванов (Донецька обл.), асистенти арбітра – Дмитро Запороженко (Запоріжжя), Станіслав Марулін (Херсонська обл.), 4-й арбітр – Анатолій Абдула (Харків) Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко (Київ)

Олександрія: Юрій Паньків, Владислав Бабогло, Тимур Стецьков, Олексій Довгий (Максим Третьяков, 46’), Денис Мірошниченко, Андрій Запорожан (К), Артем Сітало, Дмитро Шастал (Гліб Бухал,79’), Дмитро Гречишкін, Каспарс Дубра, Максим Задерака (Денис Безбородько, 62′)

Запасні: Олег Білик, Кирило Дришлюк, Павло Пашаєв, Тейшейра Алмейда

Головний тренер: Володимир Шаран.

ФК Карпати: Олег Кудрик, Назар Вербний, Александру Бойчук (Крістіан Понде,85’), Франчіско Ді Франко (К), Владислав Дубінчак, Єгор Назарина, Тім Халл, Мелвін Ларенцен (Дмитро Кльоц,81’), Марвін Мартінс ( Володимир Якімець,88’), Сергій Вакуленко, Жоао Діого Дженнінгс

Запасні: Роман Підківка, Олексій Ковтун, Остап Притула

Головний тренер: Роман Санжар

Попередження : Стецьков (7’), Безбородько(83’), Мірошніченко (90+2) – Дубінчак (64’), Вербний (75’), Халл (90+2’)

Голи: Гречишкін (50’), Бабогло (82’) – Халл (58’)

«Олександрія» приймала львівські «Карпати» в рамках десятого туру української Прем’єр-ліги. Гості мали намір здобути другу перемогу під керівництвом нового головного тренера Романа Санжара, а для команди Володимира Шарана це був дуже добрий привід взяти необхідні три очки напередодні непростих ігор на виїзді проти «Динамо» та «Шахтаря» .

Володимир Шаран провів достатньо серйозну ротацію: одразу шість футболістів вийшли зі стартових хвилин, які не грали проти бельгійського «Гента».

З перших хвилин ініціативою заволоділи господаря поля. Вже на 4 хвилині олександрійці намагалися потурбувати ворота Олега Кудрика: після розіграшу стандарту, який подав Тимур Стецьков, Шастал на завершальній стадії пробив головою, але невдало.

13 хвилина могла стати фатальною для гравців «Карпат»: після розіграшу кутового з правого флангу олександрійці в панічній ситуації не змогли пробити захисні редути львів’ян.

«Карпати» спробували відповісти «взаємністю». На 16-й хвилині швидка контратака закінчується ударом Дженнінгса з-за меж штрафної, але м’яч проходить повз воріт Юрія Паньківа.

Перша половина тайму проходить під контролем господарів поля, проте вдалі проходи, кутові, контр випади на завершальній стадії залишаються безрезультатними.

На 21 хвилині підопічні Шарана мали реальну можливість, щоб відкрити рахунок у цьому матчі: після розіграшу кутового, удар головою Дмитра Шастала рятує поперечина, хоча за мить до цього арбітр зафіксував положення поза грою. .

За декілька хвилин черговий кутовий на ворота Кудрика, і знову без голу.

На 29 хвилині знову змарнована спроба господарів відкрити рахунок у цьому матчі: швидка контратака, Сітало красиво п’яткою віддає на Грешичкина, а той, замість того, щоб пробити самому, віддає передачу, момент втрачено.

На 36 хвилині знову міг відзначитися Дмитро Гречишкін. Після викидання з ауту, він вийшов на вільний простір і вдарив по м’ячу. Сильно, але не точно.

Наприкінці тайму ініціатива перейшла до львів’яни. Вони активізувалися, посунувши олександрійців далі від свої воріт.

Другий тайм підопічні Санжари розпочали активно, проте першими відкрили рахунок саме господарі. На 50-й хвилині Сітало заробляє штрафний. Пробиває Гречишкін, який застає голкіпера «Карпат» зненацька. Шкіряний залітає в правий нижній кут. Гол. Зусилля господарів поля нарешті матеріалізувався у забитий м’яч 1:0.

Пропущений гол не смутив гравців «Карпат», а лише «підбадьорив». Увімкнувши швидкість команда почала наступ. На 58 хвилині після розіграшу стандарту Тім Халл зрівнює рахунок — 1:1.

«Олександрія» не відсиджується в обороні, а продовжує натиск на ворота Олега Кудрика. 60 –та хвилина, черговий кутовий, Бабогло пробиває, але кіпер «Карпат» грає надійно.

Останні 15 хвилин матчу за гостями. Вони грають першим номером, більше контролюють м’яч, більше атакують. Але олександрійцям вдається на класі переграти гостей. На 82 –й хвилині, після розіграшу штрафного, кіпер «Карпат» помиляється на виході, і Владислав Бабогло головою переправляє м’яч у сітку воріт — 2:1.

Цей рахунок залишається незмінним до кінця матчу. «Олександрія» записує чергові три очки до свого активу. З перемогою!