«Олександрія» поступається «Динамо»

07.03.2020. КСК «Ніка» (Олександрія) 22 тур Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2019/2020 «Олександрія» — «Динамо» (Київ). Початок о 17.00, Глядачів 3780, +12

«Олександрія» — «Динамо» 1:3 (0:1)

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів), асистенти арбітра: Олександр Корнійко (Миргород), Віктор Матяш (Донецьк), четвертий арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ), спостерігач арбітражу: Володимир П’яних (Донецьк). Делегат УАФ — Віктор Безсмертний (Кропивницький).

«Олександрія»: Паньків (к), Гордієнко (Грицук,46’), Стецьков, Довгий, Третьяков, Бухал, Лучкевич (Пашаєв, 72’), Сітало, Гречишкін, Дубра, Задерака (Протасов, 63’)

Запасні: Білик, Бабогло, Запорожан, Устименко

Головний тренер: Володимир Шаран

«Динамо»: Бущан, Попов, Сидорчук (к) (Кадірі,68’), Вербич, Шепелєв, Миколенко, Караваєв, Буяльський (Дуелунд,88’), Шабанов, Русин (Піваріч,84’), Кедзьора

Запасні: Бойко, Соль, Цітаішвілі, Андрієвський

Головний тренер: Олексій Михайличенко

Попередження: Задерака, 17’, Стецьков, 32’, Довгий, 36’, Паньків, 45’ — Сидорчук, 49’, Миколенко, 51’, Караваєв, 79’

Видалення: Довгий, 47’

Голи: Гречишкін, 62’ (пен) — Шабанов, 45’, Буяльський, 60’, Миколенко, 85’

З перших хвилин матчу олександрійці відразу пішли в атаку, створивши біля воріт Бущана декілька небезпечних моментів.

На 8 хвилині після розіграш стандарту, Задерака мав прекрасну нагоду відкрити рахунок. Увірвавшись до штрафного майданчика, він намагався пробити головою, отримавши навісний пас від партнера по команді. Проте голкіпер киян майже на лінії забрав м’яч у руки.

На 13 хвилині черговий момент у олександрійців. Атака правим флангом, навісний пас на Третьякова, який з-за меж штрафного майданчику пробиває вище воріт.

Позаду пів тайму. Гра рівна. Проте підопічні Володимира Шарана продовжують шукати варіанти для взяття воріт. М’яч майже не затримується в центрі поля.

На 21 хвилині момент у підопічних Михайличенка. Вербіч замикає стрімку атаку гостей, прибивши з гострого кута в ближній кут воріт . Паньків в падінні рятує команду, відбивши цей непростий удар.

Майже одразу момент -відповідь у олександрійців. Стрімка атака правим флангом. Дубра, знаходячись в штрафному майданчику гостей віддає пас на Лучкевича, який вдало відкрився. Той не роздумуючи б’є по центру, сильно, але вище воріт.

За кілька хвилин чудовий прохід Лучкевича завершився кутовим , після якого Довгий головою пробив в верхній кут воріт, але Бущан був на місті.

Наприкінці першого тайму нагоду втратив Русин, який отримавши пас з правого флангу від Караваєва, з розвороту пробив в дальній від Паньківа кут. На щастя, круглий пролетів поруч зі стійкою.

42 хвилина. Черговий момент у олександрійців. Простріл Стецькова низом на жаль ніхто з наших гравців не зміг замкнути.

На 45 хвилині, після розіграшу кутового, Шабанов з близької відстані забиває м’яч «в роздягальню» — 0:1.

Відразу олександрійці провели стрімку контратаку. Довгий з -за меж штрафного майданчику, з-під захисників б’є низом. Прямо в руки голкіперу.

Одразу на початку другого тайму олександрійці залишаються в десятьох. На думку арбітра матча, Довгий в чужому штрафному майданчику зіграв небезпечно проти суперника, в падінні зігравши прямою ногою не в м’яч, а в голову гравця. Залишившись в меншості, наші хлопці почали діяти активніше, ніж в ситуації, коли були в рівних складах, почавши створювати атаки флангами і змушуючи суперника помилятися і фолити.

На 51 хвилині супер-момент у Задераки, який, увірвавшись до штрафного майданчику, після навісної подачі від партнера по команді, пробив головою з-під захисника. Бущан в черговий раз рятує команду від голу.

На 60 хвилині атака гостей завершується взяттям воріт. Після подачі Шепелева відзначається Буяльський. 0:2.

Майже одразу, стрімка контратака олександрійців призводить до пенальті. Сидорчук грубо грає проти Сітала у власному штрафному майданчику. Пенальті. До точки підходить Гречишкін. Б’є і забиває. 1:2.

Гра пожвавилася. Олександрійці проявляють характер і бійцівські якості, створюючи декілька небезпечних моментів біля воріт суперника за досить короткий проміжок часу.

70 хвилин поєдинку позаду. М’яч не затримується в центрі поля. Команди грають на зустрічних курсах. Перебуваючи в меншості, олександрійці ні чим не поступаються своїм опонентам.

На 85 хвилині після стрімкої атаки киян, Миколенко збільшує рахунок — 1:3.

До кінця матчу рахунок на табло залишається незмінним. Не зважаючи на поразку, олександрійці справили приємне враження своєю грою, і заслужили оплески вболівальників, які прийшли цього вечора на стадіон «Ніка».