«Олександрія» (U-19) – «Говерла» Ужгород (U-19) – 0:2

«Олександрія» (U-19) – «Говерла» Ужгород (U-19) – 0:2 (0:2)

10.11.2015 р., 13-00, культурно-спортивний комплекс «Ніка», Олександрія, 200 глядачів, + 5 С°, оцінка поля – 4

Головний арбітр – Титов О.І. (Донецьк)

Асистенти арбітра – Запороженко Д.І. (Запоріжжя), Білорус М.О. (Черкаси)

4-й арбітр – Федан Д.В. (Олександрія)

Спостерігач арбітражу – Головко В.В. (Дніпропетровськ)

Олександрія»: Бубенцов, Шкіндер – к/к, Бариляк, Гаврушко, Векляк, Гришкін, Гура (Максимець, 60), Сентябов (Савошко, 70), Костенко (Литвяк, 70), Зайчук (Єременко, 55), Райлян

Запасні: Гаврусевич, Лобода, Степаненко

Ст. тренер – С.Лактіонов

«Говерла»: Черепко, Будз (Буда, 46), Гогерчак, Федак (Веждел, 76), Боднар, Дрозд, Рацин – к/к, Галац, Шпак, Машталір, Антошин (Бобик, 57)

Запасні: Блох, Філіп, Кноблох, Лебідь

Ст.тренер – В.Слюсар

Попередження: Бобик (90+2)

Голи: Антошин (12), Машталір (42)

У грі 15 туру чемпіонату України з футболу U-19 на полі зі штучним покриттям культурно-спортивного комплексу «Ніка» в Олександрії зустрічалися команди з глибини турнірної таблиці. Так, ФК «Олександрія» посідав 13 місце з 12 очками, а ФК «Говерла» займав останню – 16 позицію, набравши лише 4 залікових бали. І якщо, з огляду на це, побачити блискучий футбол в виконанні цих суперників ми не очікували, то на цікавий безкомпромісний та бойовий поєдинок цілком сподівалися. Тим більше, що це була остання гра першого кола цього чемпіонату. Скажіть, будь ласка, а кому не хочеться завершити перше коло на мажорній ноті? Отож! Тому і слідкуємо уважно, що відбувалося на полі.

Але спочатку про таке. На превеликий жаль, не побачили ми у складі господарів поля капітана команди Кирила Прокопчука, якого нізащо вилучив з поля одіозний арбітр Андрій Нізола з Івано-Франківська у грі минулого туру у Запоріжжі. Це суттєва втрата для олександрійців…

Про перші 10 хвилин матчу писати немає чого. Команди грали, як грали, а трибуни, відверто кажучи, нудьгували. Та на 11-й хвилині, після подачі корнера з правого флангу Микитою Сентябовим, «круглий» відлетів до капітана команди Владислава Шкіндера, що знаходився за межами карного майданчика. Влад потужно пробив, та м’яч пролетів повз ворота Андрія Черепка з «Говерли». Алаверди від приїжджих послідувало відразу. На 12-й – двадцять шостий номер гостей Дмитро Антошин, отримав передачу з правого флангу и в один дотик перевів «сферу» у сітку воріт Андрія Бубенцова. Рахунок стає 0:1. Такий хід подій «городянам» не міг, навіть, приснитися у страшному сні, тому вони виглядали дещо розгубленими. Та треба було відіграватися, як-не-як, а гра-то домашня! І на 17-й хвилині Микита Сентябов зряче б’є у площину воріт з кута штрафного майданчика. М’яч летів у верхній кут та чудово зіграв голкіпер Андрій Черепко. Намагався виправить ситуацію і тандем Михайло Зайчук – Сергій Райлян. На 29-й – Михайло Зайчук зробив філігранну передачу у центр штрафного майданчика, але Сергій Райлян якось незручно прийняв м’яч і момент було втрачено. А на 36-й – вже Сергій Райлян буквально з кута воротарського майданчика відкинув «шкіряного» назад під удар Михайлу Зайчуку, але, як на зло, м’яч зрізався у нього з ноги. А от ужгородцям щастило. Це справді був їх день. На 42-й хвилині, після відвертої помилки «трикольорових» у захисті, капітан «Говерли» Дмитро Рацин вивів на ударну позицію Сергія Машталіра і той холоднокровно, я би сказав, спокійно відправив м’яч в нижній кут воріт – 0:2. З таким рахунком команди і відправились на перерву.

Чесно кажучи, у другому таймі особисто я розраховував на камбек своєї улюбленої команди. Бо і мені дуже хотілося завершити перше коло на мажорній ноті. Впевнений, що і наші вболівальники хотіли того ж, що і я. Та, на жаль, не судилося. Картина гри у другому таймі не змінилася. Голів ми більше не побачили і зустріч завершилася переконливою перемогою «Говерли», яка, мабуть, сильніше хотіла перемоги і була більше під неї «заточена».

Нам залишається сподіватися, що наша команда, на чолі з компетентним тренерським штабом, зробить належні висновки з усіх поразок першого кола і у другому колі буде грати значно краще. Віримо в команду! ВІ-РЕ-МО!!!

У 16 турі (він розпочинає друге коло чемпіонату України з футболу U-19 сезону 2015/2016) наймолодший склад ФК «Олександрія» мав зіграти вдома з ровесниками з київського «Динамо» у неділю 15 листопада 2015 року. Та цю зустріч перенесли. Це пов’язано з тим, що 5 листопада 2015 року у Києві розпочався навчально-тренувальний збір юнацької збірної України (гравці віком до 19 років). Найбільше представництво в збірній має саме київське «Динамо» – шість футболістів. Команда Олега Кузнецова візьме участь у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи U-19 2015/2016 років, який пройде з 10 по 15 листопада у столиці Азербайджану – Баку. Дата і час початку цієї перенесеної зустрічі 16 туру поки що узгоджуються. Слідкуйте за нашим сайтом. Таким чином, наймолодший склад ФК «Олександрія», згідно з календарем, у 17 турі зіграє на виїзді з «Шахтарем». Матч відбудеться у неділю 22 листопада 2015 року. Тож, друзі, тримайте кулаки за наших хлопців! Любіть футбол!