Олександрія в 1-4 фіналу Кубка України
30.10.2019. КСК «Ніка», Олександрія

1/8 Кубка України

«Олександрія» -«Зоря» 1:1 (0:1, 1:0, 5:4 –пенальті)

Арбітр — Пасхал І.Ю. (Херсон), асистенти арбітра — Холодинський О.В. (Харківська обл.), Куцев В.А. (Київ), четвертий арбітр — Кутаков Д.О. (Київська обл.), спостерігач арбітражу — Березка С.М. (Київська обл.). Делегат УАФ — Безсмертний В.А. (Кропивницький).

«Олександрія»: Олег Білик, Владислав Бабогло, Тимур Стецьков, Кирило Ковалець, Денис Безбородько, Денис Мірошниченко, Гліб Бухал, Кирило Дришлюк (, Олексій Довгий,72’), Дмитро Шастал (Артем Сітало, 46’, Дмитро Гречишкін, 100’), Євген Банада (К), Алмейда Тейшейра (Максим Задерака, 62’)

Запасні: Дмитро Рудик, Богдан Литвяк, Каспарс Дубра

Головний тренер: Володимир Шаран

«Зоря»: Заурій Махарадзе, Олександр Тимчик, Віталій Вернидуб (К), Євген Чеберко, Богдан Міхайліченко, Дмитро Іванісеня, Владислав Кочергін, Дмитро Хомченовський (Владлен Юрченко,113’), Богдан Лєднєв, Артем Громов (Владислав Кабаєв, 91), Пилип Бутківський

Запасні: Нікола Васіль, Микита Каменюка, Йоель Абу Ханна, Максим Луньов, Назарій Русин

Головний тренер: Віктор Скрипник

Попередження: Ковалець (20’), Мірошниченко (26’), Бабогло (88’), Безбородько (117’)- Тимчик (32’), Іванісеня (110’)

Вилучення: Бабогло (друге попередження, після матчу)

Голи: Іванісеня (78’авт) — Лєднєв (29’)

До кубкової зустрічі із «Зорею» у «Олександрії» видався дуже щільний і непростий графік. Команда Володимира Шарана зустрічалася з потужними суперниками. За кілька тижнів олександрійці зіграли з «Динамо», «Сент-Етьєном», «Шахтарем», тепер на команду чекає непроста зустріч із «Зорею». Відзначимо, що «Олександрія» з цієї непростої ситуації виходить гідно. Виїзні нічиї з «Сент Етьєном» (1:1) і «Шахтарем» (0:0) — якісний результат. Що до кубкової гри, то Володимир Шаран не ставить її в пріоритет, тому шанс зіграти з’являється у молодих футболістів резерву.

Керманич «Зорі» Віктор Скрипник навпаки, виставляє основний склад.

Команди розпочинають дуже обережно. Гра проходить в більшій мірі в центрі поля. Темп гри невисокий.

Перший небезпечний момент створюють господарі поля: на 10-й хвилині Ковалець пробиває з воротарського майданчика, кіпер «Зорі» відбив мя’ч на кутовий.

На 17-й хвилині команда Шарана заробляє штрафний. Стандарт пробиває Ковалець. Махарадзе здійснив красивий сейв, відбивши м’яч подалі від воріт.

Вже за дві хвилині підопічні Скрипника створюють чи не перший небезпечний момент: Кочергін з-за меж штрафного майданчика наважився на удар. На щастя для олександрійців, м’яч пролетів мимо воріт.

Середина першого тайму, ініціатива за гостями. Гравці «Зорі» більше комбінують, поступово притискаючи господарів до свого штрафного майданчику.

На 29-й хвилині луганчани відкривають рахунок. Зі штрафного потужно пробив Лєднєв, кіпер «Олександрії» безсильний-0:1.

Одразу ж господарі могли відігратися. Тейшейра віддав «круглого» на Ковальця, у того була чудова нагода зрівняти рахунок, але м’яч пройшов повз ворота.

На 32-й хвилині чергова спроба взяття воріт «Зорі»: Тейшейра пробив, Махарадзе знову грає надійно.

Останні хвилини першого тайму проходять під контролем луганчан.

Другий тайм господарі поля розпочинають активніше. Для посилення гри в атаці Володимир Шаран замість Шастала випустив Сітала. Гра з виходом нападника стала більш динамічною.

53-я хвилина стала загрозливою біля воріт Білика, гості без перешкод розіграли багатоходівку прямо в штрафному майданчику із завершальним ударом вище воріт у виконанні Кочергіна.

Вже за хвилину хороша атака олександрійців могла бути гольовою, але завершальна передача Стецькова в штрафний майданчик була дуже неточною.

На 73 хвилині прекрасна нагода У Безбородька, але якось дуже нерішуче пробив гравець «Олександрії».

Вже за мить черговий момент у Ковальця, який отримав передачу, увійшов у штрафний майданчик, намагався пробити на точність, але приціл збився.

78 хвилина, після удару з-за меж штрафного майданчика Стецькова, м’яч у власні ворота зрізав Іванісеня — 1:1.

Після голу олександрійці притиснули гостей до власних воріт, створюючи один за одним загрозливі моменти.

На 88-й хвилині свій шанс для взяття воріт втратив Лєднєв, м’яч пройшов поруч із стійкою.

Основний час гри завершується нічиєю 1:1. Попереду два додаткові тайми по 15 хвилин.

На 93-й хвилині після флангової подачі, Задерака головою небезпечно пробив, але круглий пройшов поруч із стійкою воріт.

На 96-й хвилині удар-відповідь Караваєва. М’яч летить вище воріт.

98-а хвилина, Бабогло шикарно пробиває, Махарадзе кінчиками пальців переводить м’яч на кутовий.

На 100 –й хвилині ушкодження отримав Сітало, і нажаль, поле залишає на ношах. Вимушена заміна, в гру вступає Гречішкин.

Другий доданий тайм проходить в боротьбі. Обидві команди намагаються забити, моменти виникають і біля одних і біля інших воріт.

Прекрасна нагода виникла у олександрійців на 113 хвилині. М’яч, після потужного удару Мірошниченка, пролетів поруч із стійкою. Лунає свисток, попереду –післяматчеві пенальті.

Після серії післяматчевих пенальті фортуна цього вечора була на боці підопічних Володимира Шарана. 5:4.