футбол александрия металлист
ПФК «Олександрія»«Металіст» (Харків) (молодіжка) – 5:1 (2:0)
30.01.2014р, 13 – 00, Ялта, МДЦ «Артек», -5

ПФК «Олександрія»:
1 – й тайм: Зарубін(Рудик, 31), Запорожан – к/к, Сухоцький, Микицей, Шендрік, Озарків, Сидоренко, Голєнков, Полярус, Чорній, Локтіонов.
2 – й тайм: Рудик (Леванідов, 61), Бичков (Гуськов, 70), Басов, Імереков, Кіча, Антонов, Іващенко, Банада, Старенький, Грицук, Коломоєць.

Голи – А.Чорній (13,43), Ю.Коломоєць (53), О.Іващенко(74), М.Імереков (85) – «Металіст» (90). На 90-й хвилині футболісти «Металіста» не реалізували пенальті (В.Леванідов).

В перші хвилин 10 футболісти обох команд пристосовувалися до поля, яке було вкрите снігом. Більш досвідчені футболісти «Олександрії» швидше пристосувалися до цих умов. Вже на 10- й хвилині Р.Локтіонов опинився в зручній ситуації, але змарнував хороший момент, створений його партнерами. А коли йшла 13-та хвилина, А.Полярус зробив націлену передачу в штрафний майданчик суперників і дебютант команди А.Чорній відкрив рахунок в матчі, а також лік своїм забитим голам в складі нашої команди. На 20 – й хвилині хорошу нагоду для взяття воріт мав Р.Локтіонов, вийшовши на побачення з голкіпером, але його наздогнав захисник харків’ян і завадив прицільно пробити по воротах. На 22 – й хвилині матчу виник перший момент у гравців «Металіста», після розіграшу штрафного, м’яч після удару головою харків’ян пролетів поруч зі стійкою. На 39-й хвилині матчу, після навісу з правого флангу у виконанні А.Голенкова, Р.Локтіонов пробив головою, але м’яч пройшов впритул зі стійкою воріт. Під завісу першого тайму, на 43-й хвилині, знову ж таки після навісу з правого флангу, повітряну дуель виграли наші земляки і А.Голенков спиною до воріт відкнинув м’яч на набігаючого А.Чорнія, який влучно пробив у кут воріт, таким чином оформивши «дубль».

І хоча другому таймі в складі «Олександрії» ми побачили здебільшого дебютантів та молодих гравців команди, темпоритм гри диктували підопічні В.Шарана, які в підсумку добилися більш ніж переконливої переваги. На 53-й хвилині, Ю.Коломоєць вийшов сам – на – сам з голкіпером, вправно перегравши кіпера, відправив м’яч в сітку воріт. Ще через дві хвилини, на вістрі атаки знову опиняється все той же Ю.Коломоєць, але, на щастя, для харків’ян, в цьому епізоді воротар зіграв надійно. На 74 – й хвилині, після навісу з лівого флангу, О.Гуськов пробив по воротах, але воротар відбив м’яч в ноги Сергію Старенькому, той віддав передачу на лінію воротарського майданчика, де О.Іващенко головою замикає цю передачу – 4:0. Вже за хвилину харків’яни мали можливість скоротити відрив. Після гострої атаки лівим флангом, гравець «Металіста» потужно пробив по воротах, але В.Леванідов зіграв впевнено. На 85 – й хвилині, після подачі кутового, помилився голкіпер харків’ян і першим на добиванні був М.Імереков – 5:0. І Все таки, харків’яни зібралися з силами, і спромоглися забити «гол престижу». На 90-й хвилині після прострільної передачі в штрафний майданчик наших земляків, м’яч влучив в руку захиснику олександрійців О.Антонову, за що арбітр призначає пенальті, який впевнено парирував В.Леванідов, але на добиванні першим був гравець «Металіста» — 5:1.

Одразу після завершення матчу, в телефонній розмові, тренер ПФК «Олександрія» В.Первак зауважив, що грою команди і результатом матчу тренерський штаб залишився задоволений, відзначивши, що треба ще багато працювати над злагодженістю командних дій в різних ланках. Віталій Миколайович також проінформував, що наразі травмованих і хворих в команді немає і підтвердив, що останню гру ялтинського навчально –тренувального збору проведе на стадіоні МДЦ «Артек» з молодіжною командою ПФК «Севастополь».