Асистенти арбітра – А.Скрипка (Кіровоград), М.Стрілецька (Суми)

Спостерігач арбітражу – Г.Коваленко (Київ)

«Олександрія»: Новак, Імереков, Цирульнєв, Койдан – к/к, Григоренко, Леонов (Пономаренко, 81), Єлсуков, Гуськов (Погранічний, 87), Грицук (Хомічев, 77), Бесараб, Грубий

Запасні: Бубенцов, Гнип, Макогон, Арделян

«Шахтар»: Гриценко, Сагайдак, Качараба, Матвієнко, Стефлюк (Грачов, 74), Шишка – к/к, Габелок, Зубков, Горбунов (Бугай, 84), Іванов (Куксенко, 56), Борячук

Запасні: Кудрик, Сагуткін, Авагимян, Суханчинський

Ст.тренер – М.Кардосо

Попередження: М.Імереков (59)

Голи: Е.Григоренко (33), В.Грицук (73)

Матчем 14-го туру чемпіонату серед молодіжних команд олександрійці в домашніх стінах розпочинали друге коло чемпіонату. Суперниками наших футболістів були однолітки донецького «Шахтаря», який нині посідає першу сходинку турнірної таблиці, маючи в своєму активі 31 заліковий бал, випередивши своїх переслідувачів – футболістів дніпропетровського «Дніпра» на 4 пункти.

Перші хвилини зустрічі пройшли в рівній боротьбі. Обидві команди добре комбінували, в основному, приділяючи увагу надійному захисту, а при найменшій нагоді йшли в атаку. Хорошу нагоду для взяття воріт гості змарнували на 10-й хвилині. С.Горбунов отримав діагональну передачу від партнера, віддав пас в центр на А.Борячука, але кращому снайперу чемпіонату не вдалося переграти голкіпера А.Новака, який проводив свій перший матч після серйозної травми. Наші футболісти відповіли перспективним стандартом. В.Грицук виконав навіс на дальню стійку, звідки М.Імереков пробив головою, але над поперечиною. Згодом гірники заробили право на виконання кутового. Після подачі зі стандарту капітан гостей М.Шишка пробив головою, але А.Новак зіграв надійно. За кілька хвилин двічі могли відзначитися олександрійці, але удари О.Гуськова та Е.Григоренка були заблоковані захисниками. Незабаром суперники обмінялися небезпечними моментами. Удар Е.Григоренка нейтралізували гравці «Шахтаря», а постріл С.Горбунова пройшовся поряд зі стійкою. На 33-й хвилині трьохкольорові провели перспективну атаку, яка закінчилася голом. Досвідчений В.Грицук отримав пас від партнера, обіграв кількох гравців, віддав передачу на хід Е.Григоренку, який першим дотиком прийняв м’яч, а другим відправив його в сітку воріт – 1:0. За кілька хвилин наші земляки мали ще один шанс відзначитися, провівши масовану атаку за участю О.Гуськова, В.Койдана, останній виконав навіс в штрафний майданчик, де першим на м’ячі був Є.Грубий, але Євген пробив головою точнісінько у руки голкіпера.

Друга половина зустрічі розпочалася із стрімкої атаки господарів поля. Е.Григоренко отримав пас від В.Грицука, виконав прострільну передачу в штрафний майданчик, де першим на м’ячі був О.Гуськов, але Олександру не вдалося переправити його у ворота. Згодом небезпечного удару по воротам гірників завдав В.Грицук, але поряд зі стійкою. Наші земляки, маючи гандикап в один м’яч, діяли більш розкуто, а їх суперники намагаючись відігратися, багато помилялися, в їх діях відчувалася нервовість та невпевненість. На 73-й хвилині, після вкидання ауту, досить активний впродовж всього матчу В.Грицук, прийняв м’яч на лінії штрафного майданчика і пробив в нижній кут воріт, подвоївши перевагу своєї команди – 2:0. За кілька хвилин наші земляки створили ще один небезпечний момент. М.Імереков перехопив м’яч біля власного штрафного майданчика, здійснив сольний прохід по центру поля, зіграв у дотик з Е.Григоренком і пробив по воротах, але голкіпер зіграв надійно. До кінцівки матчу гості провели кілька атак, але в завершальних стадіях їм бракувало везіння, адже захисні редути та голкіпер грали надійно.