«Олександрія» — «Жетису» — 0:0

25.02.2015р., 18-30, Туреччина

ФК «Олександрія»:
1 тайм: Леванідов, Сухоцький, Імереков, Ломко, Голенков, Бідловський, Запорожан — к/к, Степанюк, Старенький, Грицук, Пономар.
2 тайм: Леванідов, Басов, Микицей, Чорній, Шендрік — к/к, Леонов, Чепурненко, Банада, Гуськов, Іващенко, Коломоєць.

Гра між «Олександрією» та «Жетису» була запланована на 17:30, але через погодні умови матч довелось перенести на одну годину пізніше. Від стартового до фінального свистка дощ не припинявся.
Сама гра вийшла досить бойовою. Казахи неодноразово грали грубо проти наших захисників, про що свідчить вилучення гравця команди «Жетису».
Ще в першому таймі наші земляки повинні були зробити для себе комфортний рахунок, але м’яч, мов зачарований не хотів перетинати лінію воріт. Найкращий шанс втратив В.Пономар, якого В.Грицук вивів на ударну позицію, але Віталій не зумів переграти воротаря. Хороші можливості для взяття воріт мали Р,Степанюк, В.Грицук, А.Запорожан, але свої шанси вони не використали. Нашим гравцям або бракувало точності, або надійно грав голкіпер суперника. В першому таймі казахи мали лише один момент і той «за допомоги» нашого захисту, але цю нагоду вони змарнували.
В другому таймі гра не змінилась. Наша команда як і раніше «провисіла» всі 45 хвилин біля воріт «Жетису». І знову реалізація підводить «Олександрію». Спочатку А.Чорній після затяжної атаки пробив по воротах, але влучив у стійку. Згодом, Ю.Коломоєць вийшов на побачення з воротарем, але не зумів його переграти. Є.Чепурненко мав схожий момент, як у першому таймі у В.Пономаря, але також не реалізував нагоду. Декілька разів небезпечно пробивав О.Гуськов, але йому не вистачало влучнасті. Свою нагоду забити змарнував і О.Іващенко.
А на останній хвилині олександрійці, захопившись своїми атаками, ледь не пропустили гол. Після подачі з кутового, казахський гравець зумів нанести удар в кут воріт В.Леванідова, але нашого воротаря підстрахував Є.Чепурненко.
В підсумку, рахунок 0:0, який, відверто кажучи, зовсім не відповідає подіям на полі.

Відразу після матчу головний тренер ФК «Олександрія» В.Шаран так прокоментував звітну зустріч:
— Помітно, що хлопці втомились не тільки фізично, але й психологічно. Вони вже хочуть додому. Сьогодні я не помітив того настрою, що був проти «Металіста». До того ж, казахи також грали проти «слобожан» і розгромно програли. Хлопці знали про цей результат, тому і вийшли на гру самовпевнені. Проте, я вважаю, що це не головний фактор такого рахунку. В мене немає претензій по самовіддачі чи дисципліні. Єдина проблема сьогодні — реалізація моментів. Створювати стільки шансів і не забити жодного гола…. В мене є претензії до лінії атаки, але це збори, тому нічого страшного в цьому не бачу.