Асистенти арбітра – О.Павлінов (Одеса), О.Якименко (Київ)

Спостерігач арбітражу – В.Лисенко (Одеса)

«Олександрія»: Бубєнцов, Гнип, Цирульнєв, Койдан, Арделян, Хомічев – к/к (Пономаренко, 57), Жуков (Григоренко, 68), Погранічний, Макагон, Гуськов, Єлсуков (Піскун, 46).

Запасні: Свірса, Байстрюченко, Бесараб, Штанкевич.

«Карпати»: Сілецький, Сениця, Грось, Маркович – к/к, Дударенко, Вербний, Михайловський, Богач (Полюганич, 81), Завійський, Савошко (Яструб, 71), Захарків (Грисьо, 50).

Ст.тренер – О.Чижевський

Попередження: П.Макагон (12), А.Гнип (20), А.Єлсуков (34), Койдан (62), Р.Пономаренко (65) – В.Синиця (70)

Вилучення: П.Макагон (90+2 — друге попередження)

Голи: А.Єлсуков (2) – В.Савошко (17, 34), І.Богач (51), Ю.Яструб (86)

Початок матчу 8-го туру серед молодіжних команд ФК «Олександрія» «Карпати» (Львів) ознаменувався стрімкою атакою олександрійців, в якій проти нашого гравця було порушено правила і в підсумку призначення стандарту. Після подачі Т.Погранічного, колишній гравець львівських «Карпат» А.Єлсуков переграв голкіпера, ударом головою відправивши м’яч в сітку воріт – 1:0. Гості відповіли масованою атакою на 13-й хвилині. Спочатку удар І.Михайловського парирував кіпер «Олександрії» А.Бубєнцов, а повторний постріл Т.Завійського пройшовся над поперечиною. За хвилину все той же Т.Завійський мав шанс відзначитися у наших воротах, але пробив над «дев’яткою». Згодом, львів’янам вдалося провести результативну атаку. В.Савошко, знаходячись у вигідній позиції, вдало замкнув прострільну передачу з правого флангу – 1:1. На 34-й хвилині гості заробили право на виконання стандарту в безпосередній близькості до воріт «Олександрії». Досить активний впродовж першого тайму В.Савошко прямим ударом робить рахунок 1:2 на користь своєї команди.

На початку другого тайму досить активними були саме гості. Вони провели кілька атак, одна з них завершилася голом. Після обрізки в центрі поля, а згодом помилки в захисті, І.Богач заволодів м’ячем, змістився ближче до воріт і, перебуваючи в недосить зручній позиції, пробив у дальній кут воріт, не залишивши шансів для воротаря – 1:3. Надалі гра перейшла в центр поля. Гості, забезпечивши гандикап в два м’ячі, намагалися більш за все діяти надійно в захисті, а олександрійці всіма силами йшли вперед, шукати щастя у воріт суперника, але логічного завершення атак в їх діях не спостерігалося. Заслуговує на увагу удар метрів з 20-ти у виконанні В.Койдана, але голкіпер не без зусиль перевів м’яч на кутовий. Після подачі зі стандарту Є.Піскун мав шанс змінити рахунок в матчі, але І.Сілецький знову грає надійно. За хвилину постріл Е.Григоренка прийшов у хрестовину. Під завісу матчу, гості провели швидку контратаку із завершальним ударом Ю.Яструба, який збільшує рахунок до – 1:4.