Асистенти арбітра – Є.Халамендик (Київ), Н.Рачинська (Київ)

Спостерігач арбітражу – І.Покідько(Полтава)

«Олімпік»: Котляров, ,Пісковий, Іллой — Айєт, Дорош, Козлов, Цимбалюк, Галенков – к/к, Бондаренко (Варванін, 56), Шестаков, Матяж (Хомутов, 64), Келвін (Пуди, 64).

Запасні: Савчук, Єлоєв, Касьяненко, Ненько.

«Олександрія»: Рудик, Койдан, Матвєєв, Хомічев – к/к, Погранічний (Жуков, 90), Леонов, Бесараб (Цирульнєв, 69), Гуськов, Микицей, Єлсуков, Грубий (Арделян, 73).

Запасні: Свірса, Гнип, Пономаренко, Байстрюченко.

Ст.тренер – А.Купцов

Попередження: В.Хомутов (88) – С.Микицей (43), П.Бесараб (57), А.Цирельнєв (74), В.Койдан (90).

Гол: С.Шестаков (90+2)

В 5-му турі чемпіонату України з футболу серед молодіжних команд U-21 футболісти «Олександрії» помірялися силами на виїзді з донецьким «Олімпіком».

З перших хвилин обидві команди намагалися схилити шальки терезів на свій бік, але майстерність голкіперів та неточні удари суперників залишили в першому таймі рахунок невідкритим, хоча можливості для того щоб його відкрити були.

Першу ж небезпечну атаку в матчі провели олександрійці на 3-й хвилині, але завершальний удар С.Микицея пройшовся мимо воріт. Донеччани незабаром відповіли своїм небезпечним моментом. Після розіграшу стандартного положення І.Матяж потужно пробив, але Д.Рудик вчасно зреагував на удар і ліквідував загрозу. За кілька хвилин В.Койдан перехопив м’яч на половині поля суперника, наблизився ближче до воріт і пробив, але його пострілу не вистачило точності. На 14-й хвилині господарі провели перспективну атаку. Після навісу С.Шестакова з лівого флангу, І.Матяж завдав удару по воротах, але голкіпер без труднощів справився з ним. Згодом, наші земляки провели швидку контратаку, але О.Гуськов опинившись у вигідній позиції, не зміг переграти голкіпера і момент для взяття воріт було втрачено. Надалі гра перейшла в більш спокійне русло, боротьба за м’яч точилася в основному в центрі поля, а рідкі атаки суперників не несли загрозливого характеру.

В другому таймі олександрійці прибавили в швидкості, їх атаки носили все більш загрозливий характер, при цьому забезпечивши надійний захист власних воріт. На 51-й хвилині С.Микицей здійснив сольний прохід по правому флангу, віддав прострільну передачу в штрафний майданчик, але Д.Леонов, який був першим на м’ячі, поцілив у голкіпера. За кілька хвилин можливість відкрити рахунок мав Л.Хомічев, але його удар в лівий нижній кут парирував голкіпер «Олімпіка» Я.Котляров. Надалі олександрійці влаштували справжній штурм воріт господарів поля, але пробити захисні редути їм так і не вдавалося. Хороші можливості відзначитися мали: Д.Леонов – двічі, Є.Грубий, О.Гуськов, В.Койдан та Н.Арделян, але то їх удари були не точними, то голкіпер грав надійно, то захисники ставали на заваді. Але сталося, що сталося. На 3-й доданій до основного часу арбітром хвилині після помилки нашого захисника, Іллої-Айет заволодів м’ячем, змістився з флангу в центр, віддав вліво на вільного С.Шестакова, якому лишалося одне – розстріляти майже пусті ворота – 1:0. Наші земляки не знітилися і всіма силами пішли в атаку, після якої отримали право на виконання кутового. Навіть голкіпер «Олександрії» Д.Рудик прийшов на допомогу команді. Після навісу з кутового Т.Пограничний мав найреальніший шанс зрівняти рахунок в матчі, але його удар головою в дальній кут пройшовся мимо воріт. Можливо б нашим гравцям вдалося б вибороти нічию, але арбітр матчу сигналізував завершення зустрічі і першу перемогу «Олімпіка» в чемпіонаті серед молодіжних команд.