«Зоря» (Луганськ) (U-19) – ФК «Олександрія» (U-19) – 3:0 (1:0)

13.09.2015 р., 16 -00, стадіон «Кремінь-Арена», Кременчук, 400 глядачів, + 21С°

Головний арбітр – Денисюк Д.В. (Київська обл.)

Асистенти арбітра – Кєскюла Д.А. (Дніпропетровська), Кожуріна К.С. (Кривий Ріг)

4-й арбітр – Звягінцев А.В. (Кременчук)

Спостерігач арбітражу – Боднар Я.Б. (Тернопіль)

«Зоря»: Смірнов– к/к, Клюс, Матвєєнко, Гергель, Повалій, Терзі, Вітенчук (Сухомлин, 86),Чернишов (Воротило, 61), Великий, Кірєєв (Загоруйко, 74), Верхоланцев

Запасні: Дьорка, Шутько

Ст. тренер – Ю.Дуднік

«Олександрія»: Бубенцов, Шкіндер, Векляк, Прокопчук, Гаврушко, Гура (Лобода,72), Гришкін (Литвяк, 63), Максимець, Зайчук (Зінатуллін, 59), Єременко, Костенко– к/к

Запасні: Гаврусевич, Савошко, Ткач, Степаненко

Ст.тренер – С.Лактіонов

Попередження: Гергель (90+3) – Гришкін (24), Зайчук (42), Лобода (75), Литвяк (82)

Голи: Шкіндер(45–автогол), Верхоланцев (73, 90+4)

Мабуть, головною особливістю до початку звітної зустрічі 7 туру була схожість показників суперників у цьому чемпіонаті. Дивимось турнірну таблицю. Отже, кількість ігор – по 6, виграшів – по 2, нічиїх – немає у обох команд, програшів – по 4 і кількість очок – по 6 у кожної з команд. За рахунок кращої різниці забитих і пропущених м’ячів, «Зоря» знаходилась на 11-й сходинці, а «Олександрія» – на 12-й. Про що це свідчить? Про те, що цього разу на поле вийшли, мабуть, рівні команди. До речі, про поле. Це штучний газон «Кремінь-Арени», якість якого бажає бути набагато кращою. Але номінальними господарями, які тут грають вже доволі давно, це поле опановано досконало. А от юним олександрійцям цей пластиковий газон попив крові, адже майже кожен їх підкат приводив до опіків або до здертої шкіри. Такий він футбол на штучному покритті…

А тепер про гру. Після того, як через певний час гості якось пристосувалися до незвичного для себе поля, гра була рівною. Можливості забити гол мали як одна, так і інша команди, але «круглий» у ворота не залітав. Та на останній хвилині основного часу першого тайму (на 45-й), сумний для олександрійців гол відбувся. Чому сумний? Тому, що це був автогол. А було все так. Футболісти «Зорі» подали корнер. М’яч спочатку легесенько зачепив голову нападника господарів, потім попав у коліно Владислава Шкіндера і приземлився у сітці воріт Андрія Бубенцова. Рахунок стає 1:0, з яким команди і пішли на перерву.

Початок другого тайму був за командою з Олександрії. Хлопці намагалися будь-що зрівняти рахунок і перші п’ятнадцять хвилин другої половини зустрічі вони домінували на полі, створивши щонайменше три реальних гольових моменти, але не реалізували їх. І тут у дію вступило одне з основних правил футболу: «Не забиваєш ти, – забивають тобі». Центральний форвард «Зорі» Євген Верхоланцев на 73-й хвилині, скориставшись помилкою оборонців «Олександрії», забиває гол – 2:0, а у доданий час (90+4) він оформлює дубль – 3:0. Це саме той випадок, коли рахунок не відповідає грі команди, що програла. Так буває у «грі мільйонів».

Матч 8 туру ФК «Олександрія»(U-19) проведе у понеділок 21.09.2015 року на стадіоні «ГОЛовківський» з луцькою «Волинню». Це буде дуже відповідальна зустріч. Отже, друзі, приходьте на стадіон! Підтримайте рідну команду! Любіть футбол!