Головний арбітр — Кутаков Д.О. (Київська обл.)

Асистенти арбітра — Жуков О.В. (Харків), Попельницький Д.А. (Кіровоград)

4-й арбітр — Копієвський В.В. (Кіровоград)

Спостерігач арбітражу — Дегтярьов О.В. (Одеса)

ФК «Олександрія»: Рудик, Матвєєв, Бичков – к/к, Литвяк, Есеола (Райлян, 46), Погранічний, Григоренко (Ніколаєв, 81), Стецьков, Гуськов, Єлсуков, Старенький (Свінобой, 74).

Запасні: Ставицький, Гаврушко, Ходаковський, Ярошенко

«Олімпік»: Гурідов, Дорош, Пісковий, Ненько, Цимбалюк, С.Шарай (Безсалов, 61), В.Шарай (Масікевич, 82), Глиняний (Тіщенко, 46), Галенков – к/к, Волков, Конде.

Запасні: Безкровний, Мороз, Бугай, Вакулівський.

Старший тренер – Д.Хомутов

Попередження: О.Матвєєв (32), А.Єлсуков (79) – Є.Цимбалюк (31), С.Конде (63), О.Волков (72), В.Дорош (86).

Голи: Б.Литвяк (39), О.Гуськов (42, 53), Т.Стецьков (67) – В.Шарай (17).

Матч 18-го туру чемпіонату України з футболу серед молодіжних команд між ФК «Олександрія» та донецьким «Олімпіком» приніс задоволення від гри вболівальникам, які прийшли підтримати своїх улюбленців, а також бажані три очки в скарбничку господарів.

Спочатку події на полі розвивалися не на користь олександрійців. Наші суперники дещо більше мали ігрової переваги, яка їм принесла дивіденди. На 17-й хвилині донеччани скористалися помилкою нашої команди в захисті і як наслідок, після подачі на дальню стійку В.Шарай відкрив рахунок – 0:1. Пропущений гол «розбудив» олександрійців. Вони перехопили ініціативу, їх атаки були все частішими і носили ще більш загрозливий характер, які наші земляки використали сповна, відзначившись у воротах «Олімпіка» чотири рази. Спочатку, на 39-й хвилині після дотепного розіграшу стандарту Б.Литвяк забиває красень-гол точнісінько в «дев’ятку». Згодом два голи на свій рахунок записав О.Гуськов. В першому випадку, після передачі Есеоли з правого флангу, Олександр пробив у нижній кут воріт – 2:1. А в другому – після помилки захисника гостей, О.Гуськов вийшов віч-на-віч з голкіпером і холоднокровно відправив «смугастого» в сітку воріт – 3:1. На 67-й хвилині, новачок олександрійців Т.Стецьков перехопив м’яч в центрі поля, здійснив сольний прохід по центру і влучним ударом під поперечину довів рахунок до розгромного – 4:1. Суперники мали можливість зменшити відставання, але їм не вдалося скористатися своїми перспективними моментами. Загалом, шанси відзначитися у воротах «Олімпіка» мали С.Старенький, Е.Григоренко, С.Райлян та Е.Свинобой. В одних епізодах їм бракувало майстерності, а в інших – надійно грали голкіпер та захисники.

От так красиво і невимушено в звітній зустрічі «трикольорові» поквиталися за виїздну поразку в матчі першого кола, який нагадаємо закінчився з рахунком 0:1.