Перемога над кіровоградцями

22 квітня 2015 року на КСК «Ніка» у місті Олександрія між юнацькими футбольними командами старшої вікової групи відбувся черговий тур Першості Кіровоградської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2014/2015 років.

Олександрійська районна ДЮСШ «Колос» (директор Котов Ю.М.) приймала гостей із кіровоградської СДЮШОР-2 «Сокіл». Між собою змагалися юнаки 2000-2001 року народження.

У першому таймі колосовці провели яскраві контратаки, які завершились влучними ударами у воріт — перша половина гри закінчилась із рахунком 2-0 на нашу користь, а після перерви гравці, окрилені забитими м’ячами, впевнено вийшли на поле і збільшили рахунок до 3-0. Голи у ворота кіровоградців забили: Самусенко Микола, Лапко Антон — с. Косівка (тренер Решетняк К.А. та Турчан Євген із с.Комінтерн (тренер Губа В.Л.).

Дирекція спортивної школи, тренерсько-педагогічний колектив, батьківський комітет та учні-спортсмени ДЮСШ «Колос» Олександрійської районної організації ВФСТ «Колос» висловили щиру подяку керуючому ТОВ «УкрАгроКом» за постійну всебічну підтримку та піклування за юних спортсменів Олександрійського району, а саме виділення фінансової допомоги на оренду футбольного поля зі штучним покриттям в м. Олександрії.