Перша поразка на турецькому навчально-тренувальному зборі

футбол александрия
ПФК «Олександрія» — ФК «Сабуртало»(Тбілісі, Грузія) — 2:3(0:0)
15.02.2014р., Аланья (Туреччина), стадіон «Gold City», +10, 60 глядачів

ПФК «Олександрія»:

перший тайм: Леванідов, Імереков, Грицук, Сухоцький, Басов, Голенков, Кіча, Банада, Озарків, Старенький, Коломоєць.

другий тайм: Рудик, Шендрік, Сидоренко, Бичков, Гуськов, Зейналов, Чорній, Запорожан, Полярус, Локтіонов, Іващенко.

Голи: О.Іващенко (66, 90+2)

Товариська зустріч ПФК «Олександрія» з грузинським «Сабуртало» стала невдалою для нашої команди. Можливо, такий результат став причиною навантажень, адже щодня команда проводить два тренування, а можливо, олександрійці просто не змогли налаштуватись на гру.
Хоча все починалось дуже добре. Про це може свідчити статистика, адже в першому таймі повна ігрова та територіальна перевага була у нашої команди. Дуже гарні нагоди були в Ю.Комойця, але нашому нападнику бракувало точності. В середині першого тайму А.Кіча влучив у стійку після навісу з правого флангу. А також дві нагоди змарнував С.Старенький. У відповідь суперник створив момент на 45-й хвилині, коли грузинський футболіст пробивши метрів з 20-ти, влучив у поперечку.

В другому таймі малюнок гри значно змінився. Одна з нечисельних контратак закінчилась взяттям воріт. Після цього голу наші гравці виглядали дещо розгубленими, проте і далі намагались створити небезпеку біля воріт суперника. І ці старання дали свій результат. О.Іващенко вдало відкрився, отримав передачу і майже з лінії карного майданчика пробив у дальній кут — 1:1. Проте, радість олександрійців була не довгою. Вже менш, ніж за 5 хвилин красень гол забиває «Сабуртало». Штрафний удар метрів з 30-ти виявився ефектним і ефективним — 2:1. Після другого пропущеного голу олександрійці почали поспішати. Грузини ж , в свою чергу, почали грати від оборони на контратаках, одна із яких увінчалась в третій гол. Грузинський нападаючий обігравши нашого захисника, пробив у кут воріт без шансів для Д.Рудика- 3:1.
Навіть за такого рахунку олександрійці мали декілька нагод забити у ворота тбіліського клубу. Р.Локтіонов, А.Чорній створювали небезпечні моменти, але до взяття воріт справа не доходила.

Скоротити розрив олександрійцям вдолось вже в додатковий час. Все той же Іващенко вдало замкнув простріл з лівого флангу. 3:2 — результат не по грі, але як говориться, не шукайте логіку у футболі.