Під мелодію турецького дощу

«Жетису» (Талдикурган, Казахстан) — ФК «Олександрія» — 3:2

22.01.2018. 15:00, стадіон готельного комплексу Star Light.

ФК «Олександрія», І тайм: Владислав Леванідов, Андрій Цуріков, Тимур Стецьков, Владислав Бабогло, Сергій Чеботаєв, Євген Банада, Артем Полярус, Іван Марковіч, Петрос Авекісян, Євген Протасов, Стефан Іліч.

ІІ тайм: Юрій Паньків, Валерій Бондаренко, Сергій Старенький, Олексій Зінкевич, Андрій Бацула, Павло Пашаєв, Андрій Запорожан, Артем Сітало, Вадим Гранчар, Олексій Довгий, Дмитро Шастал.

З самого ранку всю Туреччину заливало дощем, що поставило під загрозу ранкове тренування команди. Але якісний газон комплексу Gold City дав можливість нашій команді сповна потренуватись, уникаючи в такий спосіб задушливої тренувальної зали.

Трохи більше години автобусом — і команда прибуває на стадіон комплексу Star Light. Газон в прекрасному стані, але технічних можливостей для відеозйомки немає, трибуни для глядачів просто відсутні.

Сьогодні до команди приєднався ще один потенційний новачок — Гліб Бухал, захисник з футбольного клубу «Львів».

Найвищим досягненням Гліба можна рахувати виступ за збірну України на Всесвітній літній Універсіаді, яка проходила влітку в місті Тайбей, що на Тайвані. Нагадаємо, в цьому престижному турнірі наша збірна посіла лише сьоме місце.

Ще один потенційний новачок, Петрос Аветісян, вірменський півзахисник, дебютував сьогодні в матчі. В минулому році він захищав кольори команди «Пюнік».

За молодіжну збірну Вірменії (U-21) в якості капітана зіграв 13 матчів, забивши у ворота суперників 2 м’ячі. У листопаді 2016 року він був викликаний до лав національної збірної Вірменії але на поле так і не вийшов. У січні Петросу Аветісяну виповнилося 22 роки.

В дебюті матчу нападаючий «Жетису» Олег Храмцов забиває м’яч у ворота Владислава Леванідова. Вже на п’ятій хвилині швидкий випад лівим флангом у виконанні Артема Поляруса з націленою передачею в штрафний майданчик дав можливість Стефан Ілічу замкнути чудову передачу — 1:1.

До 35 хвилини матчу поле буквально заливало дощем — футболісти обох команд не стільки вели боротьбу один з одним, як з природною стихією. Стіна дощу і вітру не дозволяла орієнтуватися на полі, а негода була такою, що навіть пропадала електрика.

Наприкінці тайму «Олександрія» змарнувала можливість вийти вперед — прострільну передачу зробив Артем Полярус, але ніхто з гравців лінії атаки на неї не відгукнувся.

Натомість, височенний на зріст Олег Храмцов на 43-й хвилині забив, знову ж таки головою, вивівши казахтанських футболістів уперед. 2:1.

ІІ тайм матчу активніше розпочали казахстанські футболісти, і в одному з епізодів тільки майстерність Юрія Паньківа врятувала олександрійців від пропущеного голу, а на 60-й хвилині наші земляки заробили штрафний в декількох метрах від карного майданчику прямо проти воріт суперника і капітан команди Андрій Запорожан як рукою поклав м’яч у самісіньку дев’ятку голкіпера «Жетису». 2:2.

Та все ж настирливість казахстанських футболістів брала гору — після подачі кутового, коли до кінця матчу залишалося 8-10 хвилин, підопічні Дмитра Огая вийшли вперед — і знову гол було забито головою. 3:2.

Кінцівку матчу олександрійці провели в суцільних атаках, з’являлися і небезпечні моменти, але на жаль, нашим землякам так і не вдалося відновити рівновагу в цьому спарингу. 3:2.

Можливо, і непогано, що «Олександрія» проходить такі погодні випробування, тому що не факт, що у середині лютого футбольні поля в Україні будуть в хорошому стані.

Два наступні поєдинки з вірменським «Пюніком» та болгарським клубом «Ботєв» з Пловдива наша команда проведе на стадіоні готельного комплексу Gold City відповідно 25 і 26 січня.