По нулях

футбол украгроком титан
Матч 12 туру чемпіонату FAVBET Ліга 1 «УкрАгроКом» ? «Титан» завершився з рахунком 0:0.

«УкрАгроКом» Головківка ? «Титан» Армянськ – 0:0

30.09.2013, початок – 16.00, стадіон «ГОЛовківський, Головківка,
оцінка поля – 5, кількість глядачів – 450, температура + 10.

Суддівська бригада: арбітр ? Шурман Д. Л. (Київська обл.), асистенти арбітра ? Іванов Г. Ф. (Одеська обл.), Целовальник О. М. (Донецьк), 4-й арбітр ? Кацман О. О. (Кіровоград).

Спостерігач арбітражу: Головко В. М. (Дніпропетровськ ).

«УкрАгроКом»: Науменко, Радевич, Любчак, Покосенко, Ломко, Даньків, Батраченко – капітан (Зайнчковський, 81), Горбаненко (Боровський, 40), Лозовий, Пономар, Бровкін (Ляшенко, 46).

Запасні: Ніколаєв, Вдовіченков, Мамонов, Фальковський.

Головний тренер – Юрій Гура.

«Титан»: Кошелев, Соляник, Карпенко – капітан, Башлай, Войнаровський (Гальчук , 27), Климентовський, Жигалов (Морозов, 89), Субочев (Муховиков, 90+4), Нудний (Симончук, 79), Аблітаров, Култишев.

Запасні: Висоцький, Кудь, Тарасенко.

Головний тренер – Олег Лутков.

Попередження: Ломко (68), Любчак (85) – Башлай (90+3).

Про те, що звітний матч буде бойовим, було ясно ще до його початку, адже команди – сусіди по турнірній таблиці. Більше того, вони до звітної зустрічі мали рівну кількість очок – по 13. Але «Титан» знаходився на 9 сходинці, а «УкрАгроКом» на 10, бо футболісти з Армянська забили 14 голів, а головківці – 10. Це все і налаштовувало місцеву торсіду, яка дочекалася повернення великого футболу у рідну Головківку, на видовищний та безкомпромісний двобій. А як все відбувалося, читайте нижче.

Не дивлячись на те, що це була перша офіційна гра суперників, вони розпочали двобій без розвідки. Відповіддю на атаку господарів була контратака гостей (біло-бордова форма). Але хоча ситуація на полі і змінювалася з калейдоскопічною швидкістю, насправді гострих моментів у обох воріт не було. І лише на 14-й хвилині у воріт аграріїв виникла дійсно небезпека, але в результаті запеклої ??боротьби головківці перевили м’яч на кутовий. Подача корнера успіху кримчанам не принесла. На 22-й – мав би відправляти шкіряного у порожні ворота Віталій Пономар, але він примудрився не скористатися цією чудовою нагодою відкрити рахунок.

На 26-й хвилині після потужного та точного удару нападника «УкрАгроКому» м’яч головою вибив захисник «Титану». Це був справді підступний та небезпечний удар. А от у приїжджих «не вистрілив» стандарт на 31-й хвилині, бо голкіпер Сергій Науменко впевнено піймав смугастого у руки. Йшов час, завершувався перший тайм, а у повітрі, о-хо-хо, і не пахло голом. Перша половина гри запам’яталася, хіба що, великою кількістю браку. Якщо чесно, то по цьому анти показнику пальма першості належала головківцям. Саме вони програли і більшу кількість підборів. Така, нажаль, правда. Рахунок на табло, після свистка на перерву, так і залишився 0:0.

Не можна казати, що другий тайм сильно відрізнявся від першого. Домашні «стіни» не дуже допомагали підопічним Юрія Гури. Кримчани чітко «розшифровували» всі комбінації украгрокомівців і не давали їм розгулятися на власному чудовому газоні. Гра була рівною. От, що запам’яталося у другому таймі. На 56-й хвилині Євген Лозовий не зміг реалізувати чудову нагоду забити гол. Він пробив повз ворота. На 70-й – Віталій Пономар пробив трошки вище воріт, але «трошки» у футболі не рахується. А хвилиною пізніше (на 71-й) форвард «Титану» на підступах до карного майданчику суперника зіграв якось несміливо, а міг би вийти віч-на-віч з Сергієм Науменком… Під час швидкої контратаки на 75-й ? підопічні Олега Луткова пробили сильно, але шкіряна куля прошелестіла поруч зі стійкою. На 77-й хвилині Сергій Науменко надійно спіймав м’яча після небезпечного гарматного пострілу. А от у доданий час вже голкіпер гостей Артем Кошелев опинився під градом ударів аграріїв, але і він, і захисники «Титану» витримали цей потужний натиск. Складний для обох команд матч завершився з рахунком 0:0.

Наступну гру «УкрАгроКом» проводить у Харкові 5 жовтня, де зустрінеться з місцевим «Геліосом». Побажаємо аграріям перемоги!