4-й арбітр — В. Копієвський (Кіровоград)

ПФК «Олександрія» : Р.Зарубін, С.Лобойко, А.Кіча(Є.Пічкур,71), Р.Зейналов(В.Бондаренко,65), А.Запорожан к/к, В.Грицук(Є.Банада,80), А.Шендрік, С.Старенький(А.Полярус,88), Ю.Коломоєць, С.Микицей, С.Басов.
Запасні: В.Леванідов, А.Сухоцький, Ю.Соломка.

ФК «Полтава»: М.Кучинський, С.Чеботаєв(Ю.Цапій,46), С.Даценко, О.Жданов к/к, О.Зозуля, А.Деркач(В.Турчанов,57), А.Семененко, В.Насібулін, А.Шевчук(Д.Нурідінов,82), М.Скороходов, Є.Лугачов(І.Коваленко,75).
Запасні: О.Борисенко, Д.Фаворов, І.Тимченко.
Головний тренер – Ілля Близнюк.
Попередження: С.Старенький(50), С.Басов (61), Р.Зарубін(90+1) – О.Жданов(6), А.Деркач(40), В.Насібулін (48), А.Шевчук(65), М.Кучинський(83).

Гол: В. Грицук (32 — пенальті)

Як і слід було очікувати олександрійці, як і годиться господарю, досить активно розпочали матч. На початку зустрічі президент клубу Сергій Кузьменко привітав усіх зі святом Днем незалежності України, а виступ хореографічного колективу «Авантюрин» Олександрійського районного Будинку культури (худ. керівник Козинець Наталія) був приємним подарунком для всіх гостей та футболістів. Також традиційно перед початком гри футболістів привітали дівчата з Групи підтримки «Інтрига» (кер. Наталія Біланюк) в українських віночках. До свята, всіх вболівальників, які прийшли на гру в українських вишиванках або з елементами національного костюму пропускали на стадіон безкоштовно. Це ж свято!!! І почалася гра.
Вже на 6 хв. гості грубо порушили правила на підступах до свого власного штрафного майданчику і після розіграшу штрафного у виконанні А.Кічі, м’яч мало не опинився у воротах полтавчан. Надійно спрацював захист гостей. А наступні два небезпечних моменти господарі створили на 19 та 20 хв. біля воріт М.Кучинського, серйозну загрозу в обох випадках створив Ю.Коломоєць. Ше один момент втратили підопічні В.Шарана після проходу В.Грицука по правому флангу, але його небезпечну передачу, на жаль, не використали партнери. На 24 хв. Р.Зейналов, обвівши двох захисників і небезпечно пробив, але його удар прийшовся вище поперечини. На 32 хв. полтавчани грубо зіграли у штрафному майданчику проти В.Грицука і сам постраждалий чітко реалізував пенальті – 1 : 0. В кінцівці першого тайму олександрійці мали беззаперечну перевагу , декілька моментів не було використано. В одному випадку м’яч ,після удару Ю.Коломойця потрапив у стійку,а на 40 хв. ініціативу взяв на себе капітан команди А.Запорожан, але після його потужного удару м’яч не влучив у ворота. На 43 хв. втратив шанс для збільшення рахунку Ю. Коломоєць. Відразу після цього небезпечний момент створив С.Старенький, але на його передачу ніхто не відгукнувся.
В перерві як завжди, вболівальників чекали: три комплекти сувенірної продукції з символікою клубу, романтична вечірка на двох у клубному кафе «Спорт-тайм», та подорож до Болгарії для двох осіб.

Після перерви малюнок гри не змінився. Господарі олександрійці, не збавляючи темп атакували, а гості — полтавчани відчайдушно захищалися. Поодинокі випади полтавських футболістів були безперспективними, бо захист господарів поля діяв безпомилково. На 69 хв. збільшити рахунок міг А.Запорожан, який двічі поспіль потужно пробивав по воротах полтавської команди. В першому випадку удар заблокували захисники, в другому, після удару зльоту Андрія– м’яч пролетів над поперечиною. Поступова гра набуває в’язкого характеру і керманич господарів випускає на поле свіжого Є.Пічкура, який на 73 хв. повинен був збільшувати рахунок в матчі. Після націленої передачі він в головою в падінні пробив по воротах М.Кучинського, але трішки не влучив в рамку. На 76 хв. в зручній ситуації , прямо перед воротами суперника опинився С.Старенький. Але забарився, чи то з ударом, чи то з передачею. На 78 хв міг подвоїти рахунок В.Бондаренко, але він пробив прямо у воротаря . Слід віддати належне М.Кучинському, який ногами відреагував на цей удар. На 85 хв. після розіграшу стандарту Є.Банада з лінії воротарського майданчику пробиває по воротах гостей, але знову на висоті голкіпер полтавчан. На початку доданих чотирьох хвилин небезпечно пробив по воротах Р.Зарубіна І.Коваленко, м’яч пройшов поруч зі стійкою. На останій доданій арбітром хвилині А.Запорожан пробив поруч з дев’яткою.
Слід віддати належне підопічним І.Близьнюка, що вони у другому таймі не шкодували зусиль аби вразити ворота Р.Зарубіна. Компанія «Колега» на чолі з генеральним директором О.Гушлевським започаткувала призи для кращих гравців матчу. На думку компанії кращим у складі олександрійців став автор єдиного забитого голу – В.Грицук, а в полтавчан голкіпер М.Кучинський.