«Полтава» (Полтава) – ФК «Олександрія» — 1:1

17.07.2014р., 18-00, стадіон «Локомотив», 100 глядачів, +32, поле 4

ФК «Олександрія»: Новак, Старенький – к/к (Голенков) , Сухоцький, Банада (Чепурненько) , Імереков, Леонов (Грицук) , Чорній, Мікіцей (Ломко) , Пономар (Коломоєць), Ямполь (Бідловський) , Басов.

Запасні: Піскун, Рудик.

Гол.тренер – В.Шаран

Голи: М.Зеленевич (83) – Ю.Коломоєць (90).

Сьогодні футболісти ФК «Олександрія» провели свій останній контрольний матч в рамках підготовки до 24-го чемпіонату України з футболу. Нашим суперником була полтавська команда з однойменною назвою.

Досить активно розпочалася ця зустріч. Обидві команди діяли на великих швидкостях, раз-за-разом атакуючи ворота суперників. Вже на 12-й хвилині господарі поля могли повести в рахунку. Після навісної передачі з правого флангу, футболісту полтавчан не вистачило майстерності, та й і голкіпер А.Новак контролював ситуацію.

В другому таймі малюнок гри не змінився. Команди діяли швидко, злагоджено, грали широко, використовуючи флангові атаки. Ближче до середини другої половини зустрічі олександрійці заволоділи ігровою та територіальною перевагою, створюючи більше небезпечних моментів, але реалізувати в голи їх так і не вдавалося. Їхні удари були або не точними, або їх блокували захисники. Одна з рідких атак господарів поля, могла увінчатися голом на 75-й хвилині. Полтавчанин отримав м’яч на підступах до штрафного майданчику, але А.Новак вийшов вперед і ліквідував загрозу. На 81-й хвилині матчу хорошу нагоду повести в рахунку мали наші земляки. Ю.Коломоєць вийшов віч-на-віч з голкіпером, віддав передачу на С.Старенького, але той не встиг до м’яча і захисник вибив його. Відразу ж господарі відповіли небезпечним моментом. Після навісу з кутового в штрафний майданчик, М.Зеленевич ударом головою відправляє м’яч в сітку воріт – 1:0. На останній хвилині основного часу нашим землякам все ж таки вдалося відновити рівновагу. Голкіпер полтавчан не вдало віддав передачу на свого партнера, Ю.Коломоєць на швидкості перехопив м’яч і відправив його в сітку воріт – 1:1.