Асистени арбітра: Ярмолинський Леонід, Холодинський Олександр

“ЗОРЯ”: Левченко, Сіваков, Опанасенко, Пилявский, Каменюка- к/к , Гречишкін, Гордієнко(Малиновський,52), Караваєв, Петряк(Тотовицкий,81), Будківський, Любенович( Ліпартия,65)

Запасні: Шевченко,Танковський, Ярмаш, Чечер

ФК ”ОЛЕКСАНДРІЯ”: Леванідов, Сухоцький, Микицей, Мягков, Пономар(Банада,81) , Запорожан – к/к, Голенков(Старенький,75) Грицук(Козак,45+2), Шендрік, Коломоєць, Басов.

Запасні: Рудик,Полярус, Імереков, Чорній

Головний тренер: Володимир Шаран

Голи: П.Будківський(26 хв.) — Ю.Коломоєць(72 хв.)

Між собою футболісти «Олександрії» та «Зорі» провели в чемпіонатах України 6 матчів. В Прем’єр – лізі в Луганську перемогли господарі поля – 2:0 (М. Білий, С. Силюк), а в Олександрії сильнішими були наші земляки – 1:0 (Д. Таргамадзе). В першій лізі 3 перемоги олександрійців і одна поразка. Різниця м’ячів – 8-2=+6 на користь наших земляків. Кращі бомбардири в цих матчах – Ю. Миколаєнко та О. Яременко (обидва – «Олександрія») – по 2 м’ячі. У луганчан відзначилися С. Гасанов та О. Малишенко. Ще 4 зустрічі суперники провели в Кубку України. В сезоні 1993/1994р.р. в 1/16 фіналу в Олександрії перемогли футболісти «Поліграфтехніки» — 2:0 (В. Шажко та С. Чуйченко), а в Луганську господарі взяли реванш з тим же рахунком. Додатковий час не виявив переможця, а в серії пенальті сильнішими були луганчани – 4:1. В сезоні 2014/2015р.р. в Олександрії перемогли футболісти «Зорі» — 1:0 (М. Малишев), а в матчі-відповіді була зафіксована нічия – 1:1 (Сегбефія – Імереков).
Перед звітним матчем наставник олександрійців Володимр Шаран ломав голову в який спосіб розкласти футбольний пасьянс, щоб закрити всі позиції на полі та ще й дати бій “Зорі”. Половину гравців команди опинились в ситуації коли травми взагалі не дають можливості тренуватися. Велика група футболістів виходять на поле з мікротравмами. Юрій Вернидуб не дорахувався в складі своєї команди з тих же причин трьох виконавців.
Матч розпочався атаками “Зорі”. Господарі поля, намагаючись забити швидкий гол, відразу ж пішли виликими силами вперед. До 6 хвилини підопічні Ю. Вернидуба виконали 4 небезпечних кутових і красивий удар через себе виконанні А. Гордієнка. І тільки блискучий сейв В. Леванідова врятував ворота. Олександрійці не залишились в боргу. Несподівано А. Сухоцький опинився в беспосередній близькості воріт господарів, але вчасно не прийняв необхідного для гольового моменту рішення. Наполегливого Ю. Коломойця двічі захисники “Зорі” зупиняли недозволеними прийомами і небезпечні виконання стандартів заставили нервуватися І. Левченка. Господарі провели два небезпечних випади. Виручив В. Леванідов. Та на 26 хвилиці І. Петряк на лівому фланзі накрутив двох гравців “Олександрії” і виконав відмінну передачу на П. Будцівського, який безжалісно вколотив м’яч у сітку воріт воріт В. Леванідова. На 32 хвилині вище всіляких похвал зіграв Є. Опанасенко. На шаленній швидкості він увійшов в штрафний майданчик гостей і зробив націлену передачу та двоє гравців “Зорі” не скористалися цією нагодою. В цілому солідніше в першому таймі виглядали господарі, які перегравали олександрійців в швидкості прийняття рішень. Вони створили більше небезпечних моментів біля воріт нашої команди. Діяли більш рішуче та наполегливіше. Власне, як і мають діяти команди, які представляють Україну в Еврокубках. А в самому кінці першого тайму зазнав пошкодження В. Грицук і не зміг продовжити гру. Його замінив М. Козак.
Другий тайм розпочався з виконання підступного удару з за меж штрафного майданчика у виконанні Ю. Коломойця. Не без труднощів загрозу ліквідував І. Левченко. 60 хвилина запамяталась ударом І. Петряка майже з кута штрафного майданчика. Мяч пролетів поруч з верхнім лівим від воротаря кутом воріт. В олександрійців у другій половині зустрічі почали з’являтися небезпечні моменти завдяки своїй активності. І як результат-гол Ю. Коломойця. На 72 хвилині А. Голенков зробив відмінну передачу і Юрій, зігравши на випередження, головою послав м’яч у ворота «Зорі”. Схоже, що луганчани не чекали такого перебігу подій. Вони почали нервуватися, порушувати правила. В деяких моментах підопічні Ю. Вернидуба взагалі вдавалися до елементарного навалу. Другий тайм олександрійці можуть записати собі в актив. Вони діяни осмислено, розсудливо і достатньо агресивно.