Розпочали з перемоги

ФК «Олександрія» U-19 – ФК «Кривбас» Кривий Ріг – 1:0

Як раніше повідомляв сайт ФКО, наймолодший склад ФК «Олександрія» (U-19), бере участь у Кубку Придніпров’я-2017. 13.02.2017 підопічні Ігоря Костирі провели першу зустріч. Суперником юних «трикольорових» був ФК «Кривбас» з Кривого Рогу. Матч відбувся у селі Володимирівка Кіровоградської області, де базується ФК «Інгулець».

Не дивлячись на мороз, гра проходила жваво і на полі вирували справжні пристрасті. Це зрозуміло, бо кожен з колективів хотів розпочати цей популярний традиційний турнір з перемоги. Але перемогли олександрійці! У першому таймі «гірники» у своєму карному майданчику недозволеним прийомом зупинили нашого завжди надактивного Хаджи-Мурада Лачинова і головний арбітр зустрічі не вагаючись призначив 11-метровий. Його чітко реалізував Євген Дрозд. Є 1:0! Здорово! На перерву команди пішли саме при такому рахунку.

У другому таймі тренерський штаб «жовто-чорно-зелених» дав можливість всім гравцям провести максимум часу на полі і використати свій шанс. Гольових моментів у другій половині гри наша молодь дійсно створила багато, та, на жаль, забитих м’ячів ми більше не побачили. Двобій так і завершився з рахунком 1:0, хоча могло бути, наприклад, і 4:0. Та перемога є перемога! Ми вітаємо нашу команду з успіхом та бажаємо нових звитяг!

Після зустрічі керівник тренерського штабу U-19 Ігор Павлович Костиря подякував футболістів за самовіддачу на полі та бойовий дух.

Додамо, що у команді панує робоча обстановка і підготовка йде згідно розробленого плану.