Шестеро спартанців у складі збірної України з карате

9 жовтня в м. Львові відбулися відбіркові змагання з кіокушинкай карате в розділі «куміте» на першість світу серед дітей віком 12-13, 14-15, 16-17 років. На змагання з’їхались кращі спортсмени з України у своїх вагових і вікових категоріях. Від клубу «СПАРТА-17» у змаганні прийняли участь вісім спортсменів: Дригула Владислав, Друзик Олександр, Лагно Дар’я, Горощенко Андрій, Томаровщенко Максим, Головка Віталій, Ліонова Олександра та Михайло Слинько. Спортсмени провели нелегкі двобої, в результаті яких троє олександрійців вибороли путівки на Першість Світу, який відбудеться 3-4 грудня 2016 року в м. Варна, Болгарія.

З оцінкою «вазарі» (півперемоги) в третьому раунді перемогу отримала Лагно Дар’я і здобува першу путівку нашої команди.
Слинько Михайло перший бій виграв достроково з оцінкою «іппон» (чиста перемога), другий — з оцінкою «вазарі».
Горощенко Андрій провів п’ять поєдинків чотири з яких виграв достроково.
Ще двоє спортсменок, вихованок СК «СПАРТА-17» — Ковальова Аріанна, Поляніна Дар’я і Пилипенко Злата отримали запрошення на Кубок Світу від української федерації.
Пилипенко Злата — вихованка Лагно Світлани, яка тренує в с. Головківка.
Дар’я, Михайло, Андрій та Аріанна тренуються під керівництвом Слинька Сергія в ОНВК (ЗНЗ N17).
Отже, шестеро олександрійців, вихованців СК «СПАРТА-17» будуть представляти нашу країну у складі збірної команди на Першості Світу в Болгарії.
Так само в збірну країни потрапила вихованка клубу Діана Сінчілова, яка зараз навчається у Львові і виступає за львівську команду.