Асистенти арбітра – А.Шамека (Маріуполь), Є.Данильченко (Луганськ)

Спостерігач арбітражу – О.Зубарєв (Слов’янськ)

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Микицей, Мягков, Пономар (Козак, 76), Запорожан – к/к, Голенков, Грицук (Банада, 70), Шендрік (Імереков, 25), Коломоєць, Басов.

Запасні: Рудик, Таргамадзе, Чорній, Чеботаєв.

«Карпати»: Мисак, Мірошніченко, Гітченко – к/к, Пластун, Кравець, Кльоц (Костевич, 54), Голодюк (Даушвілі, 41), Ксьонз, Чачуа (Страшкевич, 46), Карноза, Кожанов.

Запасні: Мозіль, Новотрясов, Гуцуляк.

Гол.тренер – І.Іовічевіч

Попередження: А.Голенков (10) – М.Даушвілі (45+4), В.Кравець (67), В.Страшкевич (87)

Голи: В.Пономар (20, 54), В.Грицук (52), Є.Банада (73) – В.Страшкевич (64)

Підходячи до звітної зустрічі, наставник «городян» В.Шаран мав значні проблеми з підбором гравців, адже в редутах «Олександрії» аж сім травмованих гравців. Тому керманичу довелося поексперементувати із заявочним складом на гру. Відразу на старті, вперше в чемпіонаті, ми побачили відразу двох нападників – В.Пономаря та Ю.Коломойця. Не зважаючи на ситуацію яка склалася, олександрійці демонстрували хорошу комбінаційну та технічну гру, використовували пресинг, гостро діяли в атаці та надійно грали в захисті.

Матч 8-го туру розпочався з небезпечного моменту створеним олександрійською командою біля воріт суперника. Трьохкольорові провели швидку масовану атаку. Спочатку удар А.Сухоцького головою , як і повторний простріл були заблоковані захисником. Згодом гості створили пару моментів, але особливої небезпеки вони не несли. На 20-й хвилині наші земляки заробили право на виконання стандарту в значній близькості до воріт. До м’яча підійшов А.Сухоцький. Перший його удар прийшовся стінку, другий – парирував голкіпер, але невдало. В.Пономар, який був першим на м’ячі, відправив його в сітку воріт – 1:0. За кілька хвилин львів’яни заробили право на аналогічний стандарт, але удар А.Карнози пройшовся поряд з «дев’яткою». Заслуговує на увагу багатоходівка В.Пономар – Ю.Коломоєць – А.Голенков, останній пробив, але, на жаль, над поперечиною. За кілька хвилин «горожани» провели ще одну контратаку. А.Голенков віддав пас В.Грицуку, той змістився до воріт, зробив прекрасну передачу в центр на вільного П.Мягкова, але у Павла м’яч зрізався з ноги і пройшов високо над воротами. Під завісу першого тайму гості провели найнебезпечнішу свою атаку із завершальним ударом Д.Кожанова, але м’яч після рикошету від захисника пролетів поряд зі стійкою. На доданих хвилинах до першої сорокап’ятихвилинки Ю.Коломоєць мав два реальних шанси збільшити рахунок. В першому випадку партнери вивели Юрія віч-на-віч з голкіпером, але Р.Мисак парирував м’яч. За хвилину Ю.Коломоєць не зміг результативно замкнути подачу зі стандарту.

На другий тайм «Карпати» вийшли з бажанням забити гол-відповідь. Спочатку вони провели стрімку атаку, в якій заробили право на небезпечний стандарт. А.Карноза пробив потужно, але поцілив у поперечину. Натомись олекксандрійці провели пару результативних атак. Спочатку після вкидання ауту, В.Грицук отримав пас від П.Мягкова і, перебуваючи у зручній позиції, відправив м’яч в ближній нижній кут, голкіпер, навіть, не відреагував на удар – 2:0. За кілька хвилин після масованої атаки і передачі А.Голенкова з правого флангу, В.Пономар ударом головою оформив «дубль» — 3:0. Після третього забитого голу олександрійці давали ігровий простір львів’янам. Варто було розслабитися нашим гравцям, як «Карпати» відразу ж скористалися цією недбалістю. Після кількох небезпечних прострілів по воротах, свіженький В.Страшкевич потужним ударом розмочив рахунок – 3:1. На 72-й хвилині В.Пономар, скориставшись помилкою захисника А.Гітченка, вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти його не вдалося. За кілька хвилин, олександрійці заробили право на виконання стандарту. А.Сухоцький виконав навіс в штрафний майданчик, де Є.Банада головою забиває черговий гол власної команди – 4:1. Заслуговує на увагу атака львів’ян із завершальним ударом В.Кравця, але В.Леванідов бачив момент удару і без проблем забрав м’яч в руки. Під завісу матчу Ю.Коломоєць мав пару шансів збільшити рахунок в матчі. В першому, як і в другому випадку, скориставшись помилкою в захисті, Юрій не зміг переграти Р.Мисака, поціливши у голкіпера.

Знаючи, що Володимир Богданович проводить свій 150-й ювілейний матч як керманич «Олександрії» в офіційних матчах, наші футболісти зробили чудовий подарунок до ювілею та дню народження тренера.