Асистенти арбітра — О. Целовальник (Донецьк), С. Толмачов (Маріуполь)

Резервний арбітр — А. Ноздрачов (Харків)

«Геліос»: Сидоренко, Сартіна, Луценко, Лобойко – к/к, Пінчук (Бредун,45), Чучман (Кравченко, 46), Задоя (Романенко, 76), Субочев (Собко, 46), Швидкий, Панасенко, Шаврін.

ФК «Олександрія»: Новак, Сухоцький, Ломко, Леонов (Чепурненко, 53), Пономар (Коломоєць, 78), Запорожан –к/к, Старенький (Грицук 90+3), Бідловський (Голенков, 64), Імереков, Банада, Басів.

Запасні: Леванідов, Кіча, Ямполь.

Головний тренер — Володимир Шаран.

Попередження: С.Лобойко (40), Чучман (44), Бредун (73) – А.Запорожан (22), О.Ломко (23), В.Бідловський (61)

Вилучення: Ломко (24 – друге попередження), Бредун (89 – друге попередження)

Голи: С.Кравченко(88) – Д.Леонов (13), А.Запорожан (42), Є.Чепурненко (75). На 24 хвилині В.Шаврін не реалізував пенальті (стійка).

Дуже цікавим видався матч, який відкривав другий тур 24 чемпіонату України в першій лізі. Що особливо приємно, два старожили дивізіону розпочали сезон вдало, тому зустріч, винесена на день раніше від інших, була дійсно гідною загальної уваги. Варто зазначити, що в минулому сезоні сильнішими виявилася наші земляки. У першому колі вдома олександрійці обіграли суперника завдяки голам Ю.Коломойця та Є.Банади, причому, до того ж важливу роль зіграло вилучення капітана гостей С.Борзенка. У другому колі, пізньої осені в Харкові, суперники зіграли внічию — 0:0. Що цікаво, в Харкові олександрійці не вигравали вже п’ять років поспіль.

З самого початку звітного матчу стало зрозуміло, що жодна з команд просто так не віддасть очки. Харків’яни, намагаючись заволодіти ініціативою з перших хвилин, пропускають гостру контратаку олександрійців, яка закінчилася кутовим. Після подачі зі стандарту захисник «сонячних» ліквідував загрозу біля власних воріт. На матч до Харкова, підтримати олександрійців приїхало 13 вболівальників. Здавалося, нічого дивного в цьому числі немає. Але вже на 13-й хвилині матчу, нашим землякам вдалося повести в рахунку. С.Старенький ввійшовши в штрафний майданчик з лівого флангу, пробив з гострого кута по воротах, але його удар невдало відбив Д.Сидоренко, а Д.Леонов опинившись першим на м’ячі, відправляє його в сітку воріт – 0:1. На 24-й хвилині матчу, О.Ломко, за грубу гру у власному штрафному майданчику, отримує 2-гу жовту картку, яка автоматично перетворилась в червону. До того ж, арбітр матчу П.Чижевський за це порушення призначає пенальті. Виконати одинадцятиметровий визвався В.Шаврін, але його удар прийшовся у стійку воріт. На 29-й хвилині матчу, після подачі з кутового, С.Басов випередив Р.Луценка і в один дотик пробив по воротах, але на жаль — мимо. В одній з рідких атак харків’ян, С.Панасенку вдалося пробити по воротах А.Новака метрів з 22-х, але голкіпер олександрійців забрав м’яч в руки. Під завісу першого тайму, в безпосередній близькості до воріт «Геліоса» Р.Луценко порушив правила проти Д.Леонова і арбітр матчу призначає штрафний. А.Запорожан своїм обвідним ударом відправляє м’яч в сітку – 0:2.

В другому таймі малюнок гри не змінився, але вже тих швидкостей, що були в першому таймі, ми не побачили. На 58-й хвилині олександрійці провели досить гостру контратаку. С.Старенький завершав її ударом метрів з 24-ти , але не точно. На 68-й хвилині, після подачі з кутового, С.Кравченко пробив з льоту , але захисникам гостей вдалося ліквідувати загрозу. Здавалося, що перевага в два м’ячі для олександрійців більш ніж достатня, але все ж таки вони не зупинялися на досягнутому. На 73-й хвилині Є.Бредун за гру рукою отримав жовту картку, а олександрійці здобули право на стандарт майже з лінії штрафного майданчика. А.Запорожан пробіг мимо м’яча, а Є.Чепурненко , який вийшов на заміну, виконав удар на силу крізь стінку, відправивши м’яч в сітку воріт – 0:3. Здавалося, що господарям поля сьогодні не вдасться забити, навіть, гол престижу, але все ж таки це сталося. На 88-й хвилині С.Панасенко пройшов з м’ячем зі своєї половини поля до штрафного майданчика гостей, віддав пас на С.Кравченка, який з розвороту пробив точно під поперечину — 1:3. Граючу більшу частину матчу в меншості , олександрійці виявили жадобу до боротьби і здобули переконливу перемогу.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер ФК «Олександрія» В.Шаран так прокоментував цей матч:

— Перш за все хотів би подякувати олександрійським вболівальникам, які приїхали нас підтримати. Гра була дуже важкою, суперники витратили багато зусиль. Я дуже вдячний хлопцям, за те, що вони опинившись в меншості, не знітилися, а зробили все необхідне, забивши в першому таймі два м’ячі. Те, що гра видалася досить жорсткою, це не дивно, адже в першій лізі команди грають в силовий футбол.