Спаринг для тих, у кого менше ігрової практики

ФК «Олександрія» — «Гірник — Спорт» — 0:1 (0:1)

ФК «Олександрія»:

1-й тайм: Леванідов, Шкіндер, Бондаренко, Гітченко, Сімінін, Банада, Леонов, Полярус, Старенький, Чантурішвілі, Пономар.

Гол — ? (43)

Вчора, між матчами чемпіонату, футболісти «Олександрії» провели товариську зустріч проти «Гірника-Спорт» (Горішні Плавні). Головний тренер «Олександрії» В.Шаран дав шанс зіграти тим гравцям, які не грали проти «Карпат» або мали не досить багато ігрового часу.

Вже в дебюті матчу наші земляки мали можливість відкрити рахунок. Після багатоходівки Чантурішвілі — Старенький — Полярус, останній завдав удару по воротах, але голкіпер ліквідував загрозу. Надалі гра в основному проходила в центрі поля. Проте нашим гостям, під завісу першого тайму, вдалося провести одну з небагатьох атак, яка увінчалася взяттям воріт — 0:1.
На другу половину зустрічі олександрійці вийшли оновленим складом- замість більшості гравців основного складу вийшли гравці молодіжки, але від цього малюнок гри не змінився: боротьба велась в основному в центрі поля, а поодинокі випади нейтралізовувалися на підступах до штрафного майданчика. Ближче до 80-ї хвилини наші земляки мали шанс зрівняти рахунок, але Кирило Прокопчук не зміг реалізувати стовідсоткову нагоду, пробивши з лінії воротарського майданчика.