Асистенти арбітра – М.Чертоляс, А.Дудчик

«Динамо»: Шовковський – к/к, Даніло Сілва, Віда, Хачеріді, Антунеш, Рибалка, Гармаш, Ярмоленко, Велозу (Беланда, 70), Гонсалес (Гусєв, 70), Мораєс (Кравець, 76).

Запасні: Рибка, Петровіч, Морозюк, Буяльський.

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Басов, Шендрік, Мягков, Запорожан – к/к, Банада, Старенький (Таргамадзе, 71), Грицук (Леонов, 77), Чорний (Коломоєць, 53), Пономар.

Запасні: Леванідов, Микицей, Степанюк, Імереков.

Гол.тренер – В.Шаран

Попередження: Д.Гонсалес (58), Д.Сілва (71), Ю.Беланда (81) – Ю.Коломоєць (57), Є.Банада (82).

Голи: Д.Гармаш (33), Д.Віда (38), Д.Сілва (90+4)

Як на диво, але перший небезпечний момент біля воріт суперника створили саме олександрійці. Атаку розпочав голкіпер А.Новак, потужно вибивши м’яч майже до чужого штрафного майданчика, де С.Старенький головою виконав скидку на В.Пономаря, але пробити по воротах йому завадили захисники. Відразу ж динамівці організували перспективний момент. Після навісної передачі Ж.Мораєса, А.Ярмоленко не зміг результативно замкнути передачу. Згодом хорошу можливість відкрити рахунок в матчі мав Д.Гармаш, але після навісу з кутового, він головою пробив вище воріт. За кілька хвилин все той же Д.Гармаш потужно пробив низом, але цього разу поряд зі стійкою. На 15-й хвилині наші земляки заробили право на виконання кутового. Після розіграшу стандарту А.Чорній виборов м’яч, вийшов майже віч-на-віч з О.Шовковським, але його удар був не сильним, тому голкіпер без проблем забрав м’яч в руки. За декілька хвилин трьохкольорові провели швидку контратаку. А.Запорожан зробив навісний пас на хід на В.Пономаря, але в останню мить Д.Віда вибив м’яч з в нападника з-під ніг. На це кияни відповіли власною атакою, яка принесла їм бажаний результат. Після навісу Д.Сілви з правого флангу в штрафний майданчик, Д.Гармаш головою відправив м’яч під поперечину – 1:0. За декілька хвилин динамівці заробили право на кутовий. Після подачі А.Ярмоленка, Д.Віда одним дотиком переправив м’яч точнісінько в нижній кут, подвоївши перевагу власної команди – 2:0.

Дебют другого тайму був за господарями. Вони добре контролювали матч і створили кілька небезпечних моментів, але їм бракувало точності, та й захисні редути «Олександрії» діяли надійно. На 60-й хвилині динамівці провели перспективну атаку, яка дивом не увінчалася взяттям воріт. Ж.Мораєс віддав пас врозріз на А.Ярмоленка, той пробив з гострого кута, але захисник в останню мить вибив м’яч майже з лінії воріт. Олександрійці відповіли небезпечним моментом. Після подачі А.Сухоцького з кутового на дальню стійку, С.Басов пробив головою по воротам, але досвідчений О.Шовковський перевів м’яч знову на кутовий, який також бажаних дивідендів не приніс. За декілька хвилин Д.Таргамадзе, який тільки-но вийшов на поле, отримав в центрі поля пас, обіграв кількох захисників, зіграв у «стінку» з П.Мягковим, здійснив забігання по правому флангу, віддав навісну передачу в район одинадцятиметрової позначки на Ю.Коломойця, але в останню мить голкіпер кулаками вибив м’яч. Під завісу матчу можливість збільшити відрив мав О.Гусєв, але він не зміг замкнути передачу А.Ярмоленка. За хвилину все той же О.Гусєв не реалізував вихід один-на-один з голкіпером. А на останній доданій до основного часу арбітром хвилині Д.Сілва своїм потужним ударом довів рахунок до розгромного, пробивши в дальній кут – 3:0.